Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Вниманию работодателей об изменении законодательства

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Маріупольський міський центр зайнятості інформує:

З 1 січня 2017 року набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 31 травня 2013 року № 316» від 05.12.2016 № 1476.

Відповідно до цього наказу викладено у новій редакції форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання.

Звертаємо увагу, що  змінено строк подання звітності. Форма № 3-ПН подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений трудовий договір з найманим працівником.

Крім того, роботодавець визначає вид звітності — первинна або уточнювальна. Первинна звітність подається з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії). Уточнювальна звітність подається за потреби на заміну первинної та містить уточнення характеристик вакансії: умов праці, розміру заробітної плати, вимог до претендента тощо. При цьому не можуть бути змінені дані щодо кількості вакансій та назви професії (посади).

Распечатать