Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

2011 год

далее>>

10.05.2011

Оголошення поро оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення виконкому міської ради „Про організацію безпечного проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя

На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11 вересня 2003 року №1160-IV  10 травня 2011 року на сайті  Маріупольської міської ради буде опубліковано проект регуляторного акту - рішення виконкому міської ради „Про організацію безпечного проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя”, а також аналіз регуляторного впливу вказаного регуляторного акту.

Особам, які мають намір надати свої зауваження та пропозиції, необхідно звернутися до Департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, т. 40-47-00, 40-47-12)  протягом 30 календарних днів з дня виходу даного оголошення.

Проект регуляторного акту - рішення виконкому міської ради „Про організацію безпечного проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту - рішення виконкому міської ради „Про організацію безпечного проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями міста Маріуполя

29.03.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.10.2009
№ 5/36-5954 «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у міській торговельній мережі»

Виконком Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.10.2009 № 5/36-5954 «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у міській торговельній мережі» для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.10.2009 № 5/36-5954 «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у міській торговельній мережі» передбачає заборону на продаж алкогольних напоїв у роздрібній торговельній мережі, а також у закладах ресторанного господарства, яки вбудовані у житлові будинки, у нічний час з 22.00 до 8.00 години ранку. Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді на протязі одного місяця з дня оприлюднення за адресами: 87500, м. Маріуполь, пр.Леніна, 70, відділ розвитку малого бізнесу Департаменту економіки міської ради (тел. 33-70-45, 54-17-66).

Проект рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.10.2009 № 5/36-5954 «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у міській торговельній мережі»

Аналіз регуляторного впливу про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.10.2009 № 5/36-5954 «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у міській торговельній мережі»

23.03.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради “Про затвердження    документів, регулюючих порядок передачі в оренду майна міської   комунальної власності”

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 № 5/36-5955 “Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції” управління міського майна Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради “Про затвердження документів, регулюючих порядок передачі в оренду майна міської комунальної власності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.
Зміст проекту передбачає: відповідно до діючого законодавства впорядкування порядку передачі в оренду майна міської комунальної власності.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 23.03.2011 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі “Регуляторна політика” www.marsovet.org.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, викладені у письмовій формі, приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу безпосередньо або шляхом направлення за поштовою адресою розробника регуляторного акту: 87500 м.Маріуполь, проспект Металургів, 25, управління міського майна міської ради (тел.0629 345352, 0629 347276).

 

Проект рішення Маріупольської міської ради “Про затвердження документів, регулюючих порядок передачі в оренду майна міської комунальної власності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Маріупольської міської ради “Про затвердження документів, регулюючих порядок передачі в оренду майна міської комунальної власності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.

23.03.2011

Сообщение об обнародовании проекта регуляторного акта

Исполком Мариупольского городского совета информирует о разработке проекта решения городского совета «Про затвердження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя».
Содержание проекта: повышение тарифа по перевозки пассажиров и провоз багажа в городском электротранспорте и автобусов, работающих в обычном режиме.
Почтовый адрес разработчика проекта регуляторного акта:
- Отдел транспорта и связи Мариупольского городского совета,    пр.Ленина, 70,  г. Мариуполь, 87500,тел. 33-52- 15
Проект регуляторного акта размещен 23.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета    www.marsovet.org.ua.
Замечания и предложения от физических и юридических лиц   принимаются в течение месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются почтой по вышеуказанному адресу.

Проект решения городского совета «Про затвердження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя».

Анализ регуляторного влияния проекта решения городского совета «Про затвердження тарифів на проїзд в автобусах, які працюють у режимі маршрутного таксі на маршрутах м. Маріуполя».

18.03.2011

Сообщение об обнародовании проекта регуляторного акта

Исполком Мариупольского городского совета информирует о разработке проекта решения городского совета «Про затвердження тарифів на проїзд у міському пасажирському електротранспорті та автобусах, які працюють у звичайному режимі на маршрутах м.Маріуполя ».
Содержание проекта: повышение тарифа по перевозки пассажиров и провоз багажа в городском электротранспорте и автобусов, работающих в обычном режиме.
Почтовый адрес разработчика проекта регуляторного акта:
-Коммунальное предприятие «Мариупольское трамвайно-троллейбусное управление», 87500, г. Мариуполь, ул.Николаевская, 92,     тел. 33-53- 86.
Проект регуляторного акта размещен 18.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета  www.marsovet.org.ua.
Замечания и предложения от физических и юридических лиц   принимаются в течение месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются почтой по вышеуказанному адресу.

Проект решения городского совета «Про затвердження тарифів на проїзд у міському пасажирському електротранспорті та автобусах, які працюють у звичайному режимі на маршрутах м.Маріуполя ».

Анализ регуляторного влияния проекта решения городского совета «Про затвердження тарифів на проїзд у міському пасажирському електротранспорті та автобусах, які працюють у звичайному режимі на маршрутах м.Маріуполя ».

Информация об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «О корректировке тарифов на услуги по содержанию жилья»

В соответствии со ст.ст.5, 9, 13 Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности» исполнительный комитет Мариупольского городского совета информирует об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «О корректировке тарифов на услуги по содержанию жилья»
Содержание проекта: утверждение коэффициентов изменения затрат, связанных с предоставлением услуг населению и за проживание в общежитиях территориальной громады   г Мариуполя, а также коэффициентов изменений в перечень услуг и размер статей по содержанию домов и придомовых территорий, которые подлежат перерасчету в случае невыполнения работ (услуг) или выполнения их не в полном объеме.
Почтовые адреса разработчиков проекта регуляторного акта:
-Департамент развития жилищно-коммунальной инфраструктуры Мариупольского городского совета, ул. Митрополитская,5, г.Мариуполь, тел.: 404719.
Проект регуляторного акта и анализа регуляторного влияния размещен 18.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета в разделе «Регуляторная политика» www.marsovet.org.ua.
Замечания и предложения от физических и юридических лиц, их объединений принимаются в течение одного месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и соответствующего анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются физическими и юридическими лицами, их объединениями почтой по  вышеуказанным адресам разработчиков проекта регуляторного акта.

Проект решения исполкома Мариупольского городского совета «О корректировке тарифов на услуги по содержанию жилья»

Анализ регуляторного влияния проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «О корректировке тарифов на услуги по содержанию жилья»

Информация об опубликовании проекта решения
исполкома Мариупольского городского совета
«Об утверждении порядка участия субъектов предпринимательской деятельности в расчетах за содержание домов и придомовой территории в г. Мариуполе»

 

В соответствии со ст.ст.5, 9, 13 Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности» исполнительный комитет Мариупольского городского совета информирует об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об утверждении порядка участия субъектов предпринимательской деятельности в расчетах за содержание домов и придомовой территории в г. Мариуполе»
Содержание проекта: утверждение порядка участия субъектов предпринимательской деятельности в расчетах за содержание домов и придомовой территории в г.Мариуполе.
Почтовые адреса разработчиков проекта регуляторного акта:
-Департамент развития жилищно-коммунальной инфраструктуры Мариупольского городского совета, ул. Митрополитская,5, г.Мариуполь, тел.: 404719.
Проект регуляторного акта и анализа регуляторного влияния размещен 18.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета в разделе «Регуляторная политика» www.marsovet.org.ua.
Замечания и предложения от физических и юридических лиц, их объединений принимаются в течение одного месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и соответствующего анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются физическими и юридическими лицами, их объединениями почтой по  вышеуказанным адресам разработчиков проекта регуляторного акта.

Проект решения исполкома Мариупольского городского совета
«Об утверждении порядка участия субъектов предпринимательской деятельности в расчетах за содержание домов и придомовой территории в г. Мариуполе»

Анализ регуляторного влияния проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об утверждении порядка участия субъектов предпринимательской деятельности в расчетах за содержание домов и придомовой территории в г. Мариуполе»

 

Информация об опубликовании проекта решения
исполкома Мариупольского городского совета
«Об утверждении документов, которые регулируют взаимоотношения между исполнителем и потребителем услуг по содержанию домов и придомовых территорий»

 

В соответствии со ст.ст.5, 9, 13 Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности» исполнительный комитет Мариупольского городского совета информирует об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об утверждении документов, которые регулируют взаимоотношения между исполнителем и потребителем услуг по содержанию домов и придомовых территорий»
Содержание проекта: утверждение документов, которые регулируют взаимоотношения между исполнителем и потребителем услуг по содержанию домов и придомовых территорий.
Почтовые адреса разработчиков проекта регуляторного акта:
-Департамент развития жилищно-коммунальной инфраструктуры Мариупольского городского совета, ул. Митрополитская,5, г.Мариуполь, тел.: 404719.
Проект регуляторного акта и анализа регуляторного влияния размещен 18.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета в разделе «Регуляторная политика» www.marsovet.org.ua.
Замечания и предложения от физических и юридических лиц, их объединений принимаются в течение одного месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и соответствующего анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются физическими и юридическими лицами, их объединениями почтой по  вышеуказанным адресам разработчиков проекта регуляторного акта.

Проект решения исполкома Мариупольского городского совета «Об утверждении документов, которые регулируют взаимоотношения между исполнителем и потребителем услуг по содержанию домов и придомовых территорий»

Анализ регуляторного влияния проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об утверждении документов, которые регулируют взаимоотношения между исполнителем и потребителем услуг по содержанию домов и придомовых территорий»

Информация об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета
«О тарифах на услуги теплоснабжения, водоснабжения (транспортировка питьевой воды), водоотведение (транспортировка стоков) которые предоставляются бюджетным учреждениям и прочим потребителям открытым акционерным обществом «Металлургический комбинат «Азовсталь»

В соответствии со ст.ст.5, 9, 13 Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности» исполнительный комитет Мариупольского городского совета информирует об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «О тарифах на услуги теплоснабжения, водоснабжения (транспортировка питьевой воды), водоотведение (транспортировка стоков) которые предоставляются бюджетным учреждениям и прочим потребителям открытым акционерным обществом «Металлургический комбинат «Азовсталь»
Содержание проекта: согласование тарифов на предоставление услуг по теплоснабжению, водоснабжению (услуги по передаче питьевой воды без стоимости услуг КП ”Компания”Вода Донбасса” и водоотведению(услуги по передаче сточных вод без стоимости услуг КП”МПУ”ВКХ” для бюджетных учреждений и прочих потребителей.
Почтовые адреса разработчиков проекта регуляторного акта:


-ОАО”МК”Азовсталь”,ул.Лепорского,1,г.Мариуполь, Донецкая обл., Украина, 87500, факс(0629)52-70-00,  отдел ценообразования планово-бюджетного управления,  тел (0629)46-79-77;

-Департамент развития жилищно-коммунальной инфраструктуры Мариупольского городского совета, ул. Митрополитская,5, г.Мариуполь, тел.: 404719.
Проект регуляторного акта и анализа регуляторного влияния размещен 18.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета в разделе «Регуляторная политика» www.marsovet.org.ua.
Замечания и предложения от физических и юридических лиц, их объединений принимаются в течение одного месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и соответствующего анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются физическими и юридическими лицами, их объединениями почтой по  вышеуказанным адресам разработчиков проекта регуляторного акта.

Проект решения исполкома Мариупольского городского совета «О тарифах на услуги теплоснабжения, водоснабжения (транспортировка питьевой воды), водоотведение (транспортировка стоков) которые предоставляются бюджетным учреждениям и прочим потребителям открытым акционерным обществом «Металлургический комбинат «Азовсталь»

Анализ регуляторного влияния проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «О тарифах на услуги теплоснабжения, водоснабжения (транспортировка питьевой воды), водоотведение (транспортировка стоков) которые предоставляются бюджетным учреждениям и прочим потребителям открытым акционерным обществом «Металлургический комбинат «Азовсталь»

18.03.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про впорядкування розміщення сезонних пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності»

Виконком Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про впорядкування розміщення сезонних пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності» для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про впорядкування розміщення сезонних пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності» передбачає впорядкування та вдосконалення розміщення на території міста малих архітектурних форм суб’єктами господарювання.
Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді на протязі одного місяця з дня оприлюднення за адресами: 87500, м. Маріуполь, пр. Леніна, 70, відділ розвитку малого бізнесу Департаменту економіки міської ради (тел. 33-70-45, 54-17-66).

Проект рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про впорядкування розміщення сезонних пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про впорядкування розміщення сезонних пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності»

 

15.03.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської рди
«Правила торгівлі на ринках міста Маріуполь»

Виконком Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Правила торгівлі на ринках міста Маріуполь» для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект рішення Маріупольської міської ради «Правила торгівлі на ринках міста Маріуполь» передбачає впорядкування та вдосконалення роботи ринків.
Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді на протязі одного місяця з дня оприлюднення за адресами: 87500, м. Маріуполь, пр.Леніна, 70, відділ розвитку малого бізнесу Департаменту економіки міської ради (тел. 33-70-45, 54-17-66).

Проект решения Мариупольского городского совета «О Правилах торговли на рынках г. Мариуполя»

Анализ регуляторного влияния проекта решения Мариупольского городского совета«О Правилах торговли на рынках г. Мариуполя»

15.03.2011

Повідомлення про   оприлюднення проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» управління міського майна Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.
Зміст проекту передбачає: відповідно до діючого законодавства визначення процедури конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання, що отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 15.03.2011 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» www.marsovet.org.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, викладені у письмовій формі, приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу безпосередньо або шляхом направлення за поштовою адресою розробника регуляторного акту: 87500, м. Маріуполь, пр. Металургів, 25, управління міського майна міської ради (тел. (0629) 340007).

Проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»

10.03.2011

Сообщение об обнародовании проекта регуляторного акта

Исполком Мариупольского городского совета информирует о разработке проекта решения городского совета «Про внесення змін до рішення виконкому  Маріупольської  міської ради  від 19.08.2009 № 289»

Содержание проекта:  внесение изменения в условия проведения конкурса на автобусных маршрутах общего пользования.
Почтовый адрес разработчика проекта регуляторного акта:
-отдел транспорта и связи Мариупольского городского совета,  87500 г. Мариуполь, пр. Ленина,70, каб. 50, тел. 33-52- 15.
Проект регуляторного акта размещен 10.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета  www.marsovet.org.ua
Замечания и предложения от физических и юридических лиц   принимаются в течение месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и анализа регуляторного влияния.Замечания и предложения направляются почтой по вышеуказанному адресу

Проект решения городского совета «Про внесення змін до рішення виконкому  Маріупольської  міської ради  від 19.08.2009 № 289»

Анализ регуляторного влияния проекта решения городского совета «Про внесення змін до рішення виконкому  Маріупольської  міської ради  від 19.08.2009 № 289»

10.03.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про надання дозволів на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 № 5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» виконавчий комітет Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про надання дозволів на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов’язаних з регуляторною діяльністю.
Зміст проекту передбачає: приведення у відповідність до діючого законодавства отримання власниками відходів дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 10.03.2011 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика»  www.marsovet.org.ua
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м. Маріуполь, пр. Леніна, 70, відділ екології міської ради (тел. (0629) 528032).

Проект рішення виконкому міської ради «Про надання дозволів на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконкому міської ради «Про надання дозволів на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами»

28.02.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради«Об утверждении Положення о комиссии по рассмотрению вопросов, связанных с согласованием документации по землеустройству»
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-ІV та рішення Маріупольської міської ради «Об утверждении Порядка подготовки и принятия регуляторных актов городским советом и его исполнительным комитетом в новой редакции» від 27.10.2009 №5/36-5955, Маріупольська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Об утверждении Положення о комиссии по рассмотрению вопросов, связанных с согласованием документации по землеустройству» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, що пов'язані з регуляторною діяnbsp; Проект регуляторного акта размещен 18.03.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета border=nbsp;принимаются в течение месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и анализа регуляторного влияния.Замечания и предложения направляются почтой по вышеуказанному адресульністю.
Зміст проекту передбачає: спрощення порядку набуття прав на землю на території м.Маріуполя.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 28.02.2011 на Веб-сайті Маріупольської міської ради www.marsovet.org.ua.у розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполя, пр.Леніна, 70, відділ регулювання земельних відносин Маріупольської міської ради (тел.(0629)54-17-35).

Проект рішення Маріупольської міської ради «Об утверждении Положення о комиссии по рассмотрению вопросов, связанных с согласованием документации по землеустройству»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Маріупольської міської ради «Об утверждении Положення о комиссии по рассмотрению вопросов, связанных с согласованием документации по землеустройству»

28.02.2011

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради«Об утверждении условий предоставления земельных участков на территории г.Мариуполя»
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-ІV та рішення Маріупольської міської ради «Об утверждении Порядка подготовки и принятия регуляторных актов городским советом и его исполнительным комитетом в новой редакции» від 27.10.2009 №5/36-5955, Маріупольська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення міської ради «Об утверждении условий предоставления земельных участков на территории Мариупольского городского совета» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, що пов'язані з регуляторною діяльністю.
Зміст проекту передбачає: встановлення нових умов надання земельних ділянок на території міста Маріуполя. Встановлення нових ставок орендної плати за землю та строків оренди земельних ділянок у м.Маріуполі.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 28.02.2011 на Веб-сайті Маріупольської міської ради www.marsovet.org.ua.у розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполя, пр.Леніна, 70, відділ регулювання земельних відносин Маріупольської міської ради (тел.(0629)54-17-35).

Проект рішення Маріупольської міської ради«Об утверждении условий предоставления земельных участков на территории г.Мариуполя»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Маріупольської міської ради«Об утверждении условий предоставления земельных участков на территории г.Мариуполя»

24.02.2011

Повідомленняпро оприлюднення проекту рішення міської ради «Положення про проведення конкурсу на продаж окремого індивідуально визначеного майна міської комунальної власності»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» управління міського майна Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Положення про проведення конкурсу на продаж окремого індивідуально визначеного майна міської комунальної власності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю.
Зміст проекту передбачає: відповідно до діючого законодавства впорядкування приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності м. Маріуполя.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 24.02.2011 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» www.marsovet.org.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, викладені у письмовій формі, приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу безпосередньої або шляхом направлення за поштовою адресою розробника регуляторного акту: 87500, м. Маріуполь, пр. Металургів, 25, управління міського майна міської ради (тел. (0629) 340007).

Проект рішення Маріупольської міської ради «Положення про проведення конкурсу на продаж окремого індивідуально визначеного майна міської комунальної власності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю.

Аналіз регуляторного впливу проеку рішення

 

24.02.2011

«Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про Положення про державного адміністратора та порядок взаємодії місцевих дозвільних органів, державного адміністратора, суб'єкта господарювання та територіального органу уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності у новій редакції».

Відповідно до ст.5, 9,13 Закону України «Про засади державної регулято-рної політики у сфері господарської діяльності» Маріупольська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Маріупольської міської ради «Про Положення про державного адміністратора та порядок взаємодії місцевих дозвільних органів, державного адміністратора, суб'єкта господарювання та територіального органу уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності у новій редакції» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкритого обговорення за участю громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю. Проект рішення разом із відповідним аналізом регуляторного впливу будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті Маріупольської міської ради www.marsovet.org.ua у розділі «Регуляторна політика» 24.02.2011.
Зміст проекту: проектом рішення передбачається затвердження Положення про державного адміністратора та порядок взаємодії місцевих дозвільних органів, державного адміністратора, суб'єкта господарювання та територіального органу уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності в новій редакції відповідно до діючого законодавства та з метою удосконалення роботи Єдиного дозвільного центру м.Маріу поля по створенню більш сприятливих умов щодо отримання суб'єктами госпо-дарювання документів дозвільного характеру.
Поштова адреса розробника регуляторного акту:
Відділ обробки інформації та дозвільних документів Департаменту економіки Маріупольської міської ради
875 00 м.Маріуполь, 70, кімн. 14,15,
тел. 47 00 86.
Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями поштою на вищевказану адресу розробника проекту регуляторного акту.»

Проект рішення Маріупольської міської ради «Про Положення про державного адміністратора та порядок взаємодії місцевих дозвільних органів, державного адміністратора, суб'єкта господарю-вання та територіального органу уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності у новій редакції»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Маріупольської міської ради «Про Положення про державного адміністратора та порядок взаємодії місцевих дозвільних органів, державного адміністратора, суб'єкта господарю-вання та територіального органу уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності у новій редакції»

23.02.2011

Информация об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об установлении годовых норм потребления тепловой энергии на централизованное отопление и подогрев»

В соответствии со ст.ст.5, 9, 13 Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности» исполнительный комитет Мариупольского городского совета информирует об опубликовании проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об установлении годовых норм потребления тепловой энергии на централизованное отопление и подогрев»
Содержание проекта: проект решения устанавливает годовые нормы потребления тепловой энергии на централизованное отопление и подогрев для населения.- Коммунальное коммерческое предприятие Мариупольского городского совета «Мариупольтеплосеть», ул..Гризодубовой,1, г.Мариуполь,87518 тел. 34-55-34.
- Департамент развития жилищно-коммунальной инфраструктуры Мариупольского городского совета, улица Митрополитская, 5, г. Мариуполь, 87515. тел. 40-47-19.
Проект регуляторного акта и анализа регуляторного влияния будет размещен 23.02.2011 на веб-сайте Мариупольского городского совета в разделе «Регуляторная политика» www.marsovet.org.ua.
Почтовые адреса разработчиков проекта регуляторного акта:

Замечания и предложения от физических и юридических лиц, их объединений принимаются в течение одного месяца со дня опубликования проекта регуляторного акта и соответствующего анализа регуляторного влияния.
Замечания и предложения направляются физическими и юридическими лицами, их объединениями почтой по вышеуказанным адресам разработчиков проекта регуляторного акта.

Проект решения исполкома Мариупольского городского совета «Об установлении годовых норм потребления тепловой энергии на централизованное отопление и подогрев»

Анализ регуляторного влияния проекта решения исполкома Мариупольского городского совета «Об установлении годовых норм потребления тепловой энергии на централизованное отопление и подогрев»

14.02.2011

Повідомленняпро оприлюднення проекту рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради
«Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції»

На виконання вимог ст.ст.1-10, ст.ст.12-14, ст.ст.31-36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об'єднань, а також відкритого обговорення за участю громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю
Стислий виклад змісту проекту.
Проектом рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради передбачається затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції – місцевого нормативно-правового акту, який регулює правові відносини, що виникають у зв'язку з розміщенням спеціальних конструкцій зовнішньої реклами з порушенням норм діючого законодавства України, а також визначає єдині правила демонтажу, обліку та зберігання зовнішньої реклами на території міста Маріуполя.
Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту.
Юридичний відділ Маріупольської міської ради
87500, м. Маріуполь, пр. Леніна, 70
urotdel_mariupol@mail.ru
Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
Проект рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції» та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднені на офіційній сторінці Маріупольської міської ради в мережі Інтернет – www.marsovet.org.ua в розділі «Регуляторна політика».
Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.
Зауваження та пропозиції до проекту рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції» приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційній сторінці Маріупольської міської ради в мережі Інтернет.
Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями зауважень та пропозицій.
Фізичні та юридичні особи, їх об'єднання можуть надавати зауваження та пропозиції до проекту рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради «Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції», викладені у письмовій формі, безпосередньої до юридичного відділу Маріупольської міської ради або шляхом направлення за поштовою або електронною адресою розробника регуляторного акту.

Проект рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради«Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради
«Про затвердження Порядку демонтажу, обліку і зберігання спеціальних конструкцій зовнішньої реклами на території м. Маріуполя у новій редакції»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення рекламних конструкцій зовнішньої реклами на території м.Маріуполя»

Відповідно до Закону України «Про зачади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рішення Маріупольської міської ради від 27.10.2009 №5/36-5955 «Про затвердження Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів міською радою та її виконавчим комітетом в новій редакції» головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення рекламних конструкцій зовнішньої реклами на території м.Маріуполя» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю.
Зміст проекту передбачає: приведення у відповідність до діючого законодавства впорядкування розміщення об'єктів реклами, стабілізацію у сфері рекламної діяльності у м.Маріуполі.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 11.02.2011 на веб-сайті Маріупольської міської ради у розділі «Регуляторна політика» www. marsovet.org.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 87500, м.Маріуполь, пр.Леніна, 70 головне управління містобудування і архітектури міської ради (тел. (0629) 529009).

Проект рішення виконкому міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення рекламних конструкцій зовнішньої реклами на території м.Маріуполя»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконкому міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення рекламних конструкцій зовнішньої реклами на території м.Маріуполя»

08.02.2011

Уведомление об обнародовании проекта решения городского совета «Овнесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитииинженерно-транспортной
и социальной инфраструктурыг. Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188»

Во исполнение требований ст.ст.1-10, ст.ст.12-14, ст.ст.31-36 Закона Украины «Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности», уведомляем об обнародовании проекта решения Мариупольского городского совета «О внесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры города Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188» с целью получения замечаний и предложений от физических и юридических лиц и их объединений, а также открытого обсуждения при участии общественности вопросов, связанных с регуляторной деятельностью.
Краткое изложение содержания проекта.
Проектом решения Мариупольского городского совета предусмотрено внесение следующих изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры города Мариуполя:
- приведение в соответствие с законодательством перечня заказчиков строительства, которые не привлекаются к паевому участию, а именно включение в данный перечень заказчиков строительства зданий учреждений образования и культуры, физкультуры и спорта, медицинского и оздоровительного назначения, а также заказчиков строительства объектов, предусмотренных Государственной целевой программой подготовки и проведения в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу, которые возводятся за средства инвесторов;
- приостановление до 01.01.2013 действия правовой нормы, содержащейся в абз.4 п.2.9. Порядка и предусматривающей, что предельный срок уплаты паевого взноса не должен превышать одного месяца со дня принятия объекта градостроительства в эксплуатацию.
Почтовый и электронный адрес разработчика регуляторного акта:
Юридический отдел Мариупольского городского совета
87500, г. Мариуполь, пр. Ленина, 70
urotdel_mariupol@mail.ru
Информация о способе обнародования проекта регуляторного акта и анализа регуляторного воздействия.
Проект решения Мариупольского городского совета «О внесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры города Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188» и соответствующий анализ регуляторного воздействия обнародованы на официальной странице Мариупольского городского совета в сети Интернет - www.marsovet.org.ua в разделе «Регуляторная политика».
Информация о сроке, в течение которого принимаются замечания и предложения от физических и юридических лиц, их объединений.
Замечания и предложения к проекту решения Мариупольского городского совета «О внесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры города Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188» принимаются в течение одного месяца со дня обнародования проекта регуляторного акта и соответствующего анализа регуляторного воздействия на официальной странице Мариупольского городского совета в сети Интернет.
Информация о способе предоставления физическими и юридическими лицами, их объединениями замечаний и предложений.
Физические и юридические лица, их объединения могут предоставлять замечания и предложения к проекту решения Мариупольского городского совета «О внесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры города Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188», изложенные в письменной форме, непосредственно в юридический отдел Мариупольского городского совета или путем отправки по почтовому или электронному адресу разработчика регуляторного акта.

Проект решения городского совета «Овнесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитииинженерно-транспортной и социальной инфраструктурыг. Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188»

Анализ регуляторного влияния проекта решения городского совета «Овнесении изменений в Порядок паевого участия (взноса) заказчика строительства в создании и развитииинженерно-транспортной и социальной инфраструктурыг. Мариуполя, утвержденный решением городского совета от 14.04.2009 №5/31-5188»

07.02.2011

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Маріупольської міської ради:

"Об утверждении ставок единого налога для физических лиц – субъектов предпринимательской деятельности в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета",

"Об установлении размера фиксированного налога в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета"

Маріупольської міська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень Маріупольської міської ради:
- Об утверждении ставок единого налога для физических лиц – субъектов предпринимательской деятельности в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета;
- Об установлении размера фиксированного налога в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета.

Зміст проектів: Приведення нормативно-правових актів місцевого самоврядування (щодо встановлення ставок єдиного податку та розміру фіксованого податку) у відповідність до принципів державної регуляторної політики.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту:
- фінансове управління пр. Леніна, 70. т. 54-17-85, 87500, м.Маріуполь.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту. Зауваження та пропозиції надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями поштою на вищевказану адресу розробника регуляторного акту.

Проект рішення Маріупольської міської ради "Об утверждении ставок единого налога для физических лиц – субъектов предпринимательской деятельности в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета",

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Маріупольської міської ради "Об утверждении ставок единого налога для физических лиц – субъектов предпринимательской деятельности в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета",

Проект рішення Маріупольської міської ради "Об установлении размера фиксированного налога в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Маріупольської міської ради"Об установлении размера фиксированного налога в г. Мариуполе и признании утратившими силу решений городского совета"

raquo;./a/em
Распечатать