Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація

Оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами і фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.

Конкурс проводиться на постійній основі протягом поточного року. Прийом заявок на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 26 липня 2017 року до департамента економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Аналогічний пакет документів також необхідно направити на адресу департаменту економіки та структурних реформ Маріупольської міської ради за адресою: вул. Архітектора Нільсена, 26/2, кабінет 85 (телефон 337045) або на електронну пошту dep.econom@mariupolrada.gov.ua. Крім того, за усіма питиннями щодо зазначеного конкурсу також можна звертатись до департаменту економіки та структурних реформ Маріупольської міської ради​.

Про більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (050) 623-80-08 та на сайті Донецької обласної державної адміністрації у розділі «Поточна діяльність» підрозділі «Український донецький куркуль» за посиланням:

http://dn.gov.ua/category/potochna-diyalnist/ukrayinskyj-donetskyj-kurkul/

Распечатать