Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Шановні внутрішньо переміщені особи!

Для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи необхідно звернутися із заявою до управління соціального захисту населення за місцем проживання. В день Вашого звернення в управління безкоштовно видається довідка, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи.

Заявнику може бути відмовлено у видачі довідки про взяття на облік, якщо відсутні обставини, що спричинили переміщення, подання завідомо неправдивих відомостей для отримання довідки, або не доведено факт проживання заявника на території, де відсутні бойові дії.

З метою надання соціальної підтримки соціально незахищеним верствам населення, владою розроблено порядок надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Для отримання допомоги уповноважений представник сім’ї звертається до публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» для відкриття в установленому порядку поточного рахунку та подає заяву щодо отримання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам.

З метою зазначення дати, часу та адреси подання заяви, необхідно звернутися у контакт-центр уповноваженого банку за телефоном «гарячої лінії» 0-800-210-800, або до управління соціального захисту за місцем свого фактичного проживання.

Всі адміністративні послуги управлінням соціального захисту надаються безкоштовно.

Більш детальну інформацію можна отримати в районних управліннях соціального захисту населення:

 

Лівобережний район – 22-31-65

Центральний район – 53-04-59

Кальміуський район – 38-53-79

Приморський район – 37-21-10

 

Распечатать