Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Управління соціального захисту населення надаватимуть громадянам направлення на альтернативну (невійськову) службу

Управління соціального захисту населення розпорядженням міського голови від 14.03.2017 № 90р призначені відповідальними за організацію роботи щодо проходження громадянами України альтернативної (невійськової) служби у місті Маріуполі. На альтернативну службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження, що суперечить їхнім релігійним переконанням, документально або іншим чином підтвердили істинність переконань та стосовно яких прийнято відповідне рішення.

Заява про направлення на альтернативну службу подається у довільній формі із зазначенням мотивів неможливості проходження строкової військової служби та підтвердженням істинності релігійних переконань громадянина не пізніше ніж за два календарні місяці до початку встановленого законодавством періоду призову на строкову військову службу. До заяви додаються документи, що підтверджують істинність його релігійних переконань, копія документа про освіту, довідка про склад сім’ї та довідка з місця роботи або навчання.

Підставою для відмови громадянину в направленні на альтернативну службу або звільненні від призову на військові збори є:

- несвоєчасне подання заяви про направлення на альтернативну службу або звільнення від призову на військові збори;

- відсутність підтвердження істинності релігійних переконань;

- неявка громадянина без поважних причин до відповідного управління, в якому розглядатиметься питання про направлення його на альтернативну службу у строк, зазначений у повідомленні.

Інші причини не можуть бути підставою для відмови в направленні на альтернативну службу.

Протягом оголошеного періоду проведення призову на строкову військову службу з урахуванням рішення призовної комісії на наявності вільних робочих місць на підприємствах, установах, організаціях управління приймає рішення про конкретне міс це проходження громадянином альтернативної служби.

За додатковою інформацією громадяни можуть звернутися до районних управлінь соціального захисту населення.

Центральний район: 47-04-76

Лівобережний район: 22-23-29

Кальміуський район: 38-23-71

Приморський район: 47-68-11

Распечатать