Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

«Представництво інтересів сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема ВПО»

П'ять груп маріупольських фахівців пройшли навчання у тренерів Надії Комарової та Олександра Полянського. За підтримки Європейського Союзу Маріупольська Спілка Молоді запросила цих відомих фахівців для обміну досвідом у галузі представництва інтересів отримувачів соціальних послуг.

Сьогодні ми трохи розповімо про цих гостей міста.

Надія Миколаївна Комарова є керівником Центру теорії та методики соціальної роботи Державного інституту сімейної та молодіжної політики. Вона також проходила профільне навчання методиці соціальної роботи в університетах США, Великобританії, Німеччини та Канади. Багато з сьогоденних нормативних актів соціальної роботи були розроблені за участі та широкого внеску цього спеціаліста.

Її колега - Олександр Олексійович Полянській є науковим консультантом Державного інституту сімейної та молодіжної політики, тренером Національної поліції, та протягом останніх 15 років співпрацює із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ОБСЄ в якості консультанта та тренера із соціальної роботи.

На заняттях із фахівцями маріупольських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, було розібрано регламентуючі нормативні акти, а на конкретних прикладах із практичного досвіду тренерів вивчено алгоритм дій соціального працівника у разі необхідності представництва інтересів сім'ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Загалом 100 маріупольских фахівців соціальної роботи протягом 03-13 жовтня пройшли навчання і отримали сертифікати.

Распечатать