Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

9. Навчання психологів

Маріупольска Спілка Молоді в рамках завдань проекту Європейського Союзу в Маріуполі продовжує навчання спеціалістів із соціальної роботи в Маріуполі.

Протягом останніх двох тижнів заняття відомого психолога Людмили Петрановської відвідали більше 120 соціальних працівників та психологів міста. Це представники як державних установ, так і громадських організацій, які надають соціальні послуги маріупольцям. Окрім цього, Людмила Володимирівна провела дві великі публічні лекції, шість практичних занять, колективну та індивідуаліні супервізії.

Маріупольські спеціалісти отримали інформацію про механізми подолання стресу, пояснення його виникнення та розвитку. Ознайомилися із різноманітними техніками роботи з людьми у стресовій ситуації. Були розібрані десятки складних випадків із практики фахівців соціальної роботи. Соціальних працівників Л.Петрановська супервізувала, а психологів ознайомила із основами проведення супервізій.

Сподіваємося, що досвід та рекомендації одного з провідних східноєвропейських спеціалістів у галузі соціальної роботи допоможуть фахівцям Маріуполя більш успішно надавати послуги усім людям, які їх потребують.

Распечатать