Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Управление взаимодействия с правоохранительными органами, предотвращение и выявление коррупции

 

Начальник управління       взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та   виявлення корупції міської ради

Телефон, адреса

Березун

Григорій Вікторович

53-33-10; 098-997-94-02

вул. Митрополитська,39

м. Маріуполь,87555

upk@mariupolrada.gov.ua    

 

 

Назва відділу

П.І.Б

Телефон

Начальник відділу запобігання та виявлення корупції управління

Гришко Сергій Валерійович

53-33-10

098-997-94-02

Головний спеціаліст відділу

Галигіна Вікторія Миколаївна

53-07-97

Головний спеціаліст відділу

Телесова Інна Валеріївна

53-07-97

Старший інспектор відділу

Чекалова Олена Олександрівна

53-07-97

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами збору і аналізу інформації управління

Клименко Олександр Володимирович

53-07-97

098-997-94-02

Головний спеціаліст відділу

Грідіна Катерина Вікторівна

53-07-97

Старший інспектор відділу

Подтикан Констянтин Олександрович

53-07-97

Старший інспектор відділу

Пастух Оксана Іванівна

53-07-97


Результати роботи управління за I квартал 2017 року:

Прийнято участь у прийомі робіт, послуг - 80,  виявлено 24 зауваження  щодо якості робіт та послуг, на суму 12 тис. грн.

Прийнято участь у прийомі ТМЦ - 142, спрямовано 3 зауваження постачальникам щодо якості ТМЦ.

При перевірці актів виконаних робіт, надано зауважень щодо завищення підрядниками обсягів робіт, цін на матеріали, знижено  суму оплати на понад -  205 тис. грн.

Спрямовані  зауваження основним розпорядниками бюджетних коштів щодо порушень тендерного законодавства при закупівлі товарів, робіт та послуг. Сума  скасованих торгів становить понад  - 21 млн. грн.

Прийнято участь у контролі якості виконання робіт, що фінансуються з обласного бюджету.

Проведено 4 службові перевірки відносно посадових осіб виконавчих органів міської ради, їх структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності, за фактами порушень у сфері службової діяльності. За результатами перевірок відносно посадових осіб застосовані заходи дисциплінарного впливу.

Погоджено та проведено аналіз додержання антикорупційного та іншого законодавства:

200 проект рішень міської ради, по яким надано 19 зауважень;

130 проектів рішень виконкому міської ради, по яким надано 3 зауваження;

157 проектів розпоряджень міського голови.

Організовано отримання ЕЦП для посадових осіб місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій — суб’єктів декларування.

Організовано та проведено семінари щодо заповнення та подання декларацій   посадовими особами місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, організацій.         

Проведено 50 спільних рейдів з представниками правоохоронних органів, департаментів міської ради щодо виявлення стихійної торгівлі на території міста, місць торгівлі підакцизними групами товарів без відповідних ліцензій та дозволів. Перевірено 110 об’ектів. Вилучено 26550 одиниць  товару на загальну суму понад 705 тис. грн, а також 230 л сурогатних алкогольних напоїв.

Проведено 12 перевірок організації та якості шкільного харчування.


Звіт  про  результати роботи управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції міської ради за 2016 рік.

Рішенням міської ради №7/5-96 від 03.03.2016 року створено  управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції міської ради.

На теперішній час в структурі управління передбачено два відділи: відділ запобігання та виявлення корупції, та відділ взаємодії з правоохоронними органами, аналізу і збору інформації.

Штат управляння складає 10 осіб. На 31.12.2016 вакансій не має.

Згідно положення “Про управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції міської ради” до функцій управління зокрема належить:

- розробка та проведення заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням в виконавчих органах міської ради, їх структурних підрозділах, на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають у комунальній власності, а також здійснення контролю за їх проведенням;

 - розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань запобігання корупційним проявам в виконавчих органах міської ради, їх структурних підрозділах, на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають у комунальній власності;

- організація роботи щодо реалізації державних і регіональних програм з профілактики правопорушень та протидії корупції, зміцнення законності та правопорядку;

- участь у проведенні в установленому порядку службових розслідувань (перевірок) в виконавчих органах міської ради, їх структурних підрозділах, на підприємствах, в установах та організаціях, що перебувають у комунальній власності, з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного правопорушення або невиконання вимог антикорупційного законодавства.

- здійснення контролю за додержання антикорупційного та іншого законодавства при підготовці проектів рішень міської ради та виконкому;

- взаємодія з правоохоронними органами щодо організації та проведення масових заходів на території міста з метою забезпечення публічної безпеки.

Також згідно рішень Маріупольської міської ради №230 та  №231 від 08.04.2016 року до функцій управління покладено участь у здійсненні вхідного контролю закупівлі товарів, робіт та послуг.

Результати роботи управління за звітний період:

Прийнято участь у прийомі робіт, послуг - 853,  виявлено 122 порушень на суму понад 500 тис. грн.

Прийнято участь у прийомі ТМЦ - 427, виявлено 11 порушень на загальну суму —       1 171 130,40 грн.

При перевірці актів виконаних робіт (КБ-2в), надано зауважень щодо завищення підрядниками обсягів робіт, цін на матеріали на суму -  1  561 542,94 тис. грн.

Виявлено 11 фактів порушень тендерного законодавства при закупівлі товарів, робіт та послуг основними розпорядниками бюджетних коштів. Сума  скасованих торгів становить понад 68 млн.  380 тис. грн.

За ознаками кримінальних правопорушень 16 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів, для перевірки та прийняття рішення згідно діючого законодавства. Попередня сума збитків становить 41  577 861, 50  грн.  

Проведено 11 службових розслідувань (перевірок) відносно посадових осіб виконавчих органів міської ради, їх структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності, за фактами правопорушень у сфері службової діяльності. За результатами перевірок відносно посадових осіб застосовані заходи дисциплінарного, антикорупційного впливу та відносно деяких посадових осіб матеріали спрямовано до правоохоронних органів.

Погоджено та проведено аналіз додержання антикорупційного та іншого законодавства:  

-  804 проектів рішень міської ради, по яким надано 116 зауважень; 

-  315 проектів рішень виконкому міської ради; 

-  552 проектів розпоряджень міського голови.

Здійснюється перевірка звернень та інформації громадян  щодо можливого порушення антикорупційного та іншого законодавства посадовими особами виконавчих органів та розпорядниками бюджетних коштів. В разі підтвердження інформації вживаються заходи згідно діючого законодавства.

Проведено 32 спільних рейда  з представниками правоохоронних органів, департаментів міської ради щодо виявлення стихійної торгівлі на території міста, місць торгівлі підакцизними групами товарів без відповідних ліцензій та дозволів. Вилучено 19349 одиниць  товару на загальну суму 673 414,95 грн.

Прийнято участь у проведенні планових інвентаризацій на комунальних підприємствах міської ради , за результатами виявлено порушення ведення обліку ТМЦ.

Організовано підтримання публічної безпеки під час проведення понад 50 масових заходів на території міста, зустрічей урядових та іноземних делегацій.  

 Налагоджено взаємодію  правоохоронних органів, військових формувань, які залучені для забезпечення безпеки громадян міста.

Розглянуто понад 20 звернень депутатів міста та громадян, щодо коригування маршрутів патрулювання з урахуванням потреб мешканців міста.  

З метою профілактики правопорушень та протидії корупції, зміцнення законності та правопорядку розроблено та прийнято 4 комплексні програми: 

08.04.2016 рішенням міської ради №7/6-331 прийнято комплексну Програму профілактики та попередження злочинності в місті Маріуполі «Правопорядок 2016-2017».

28.07.2016 рішенням міської ради №7/9-507 прийнято комплексну Програму з протидії тероризму на 2016 рік.

22.09.2016 рішенням міської ради № 7/11-690 прийнято міську Програму  щодо запобігання та протидії корупції на 2016 — 2017 роки.

27.10.2016 рішенням міської ради №7/12-769 прийнято комплексну Програму профілактики та попередження злочинності в місті Маріуполі «Безпечне місто» на 2016-2017 роки.

Распечатать