Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Інформація КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» щодо наміру здійснити зміну тарифу

Згідно Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її  необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 30.07.2012 №390,  протягом п’яти робочих днів з дня подання відповідних розрахунків до органу, уповноваженого встановлювати тарифи суб’єкти  господарювання інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів.

Згідно з Постановою КМУ від 01.06.11 №869 та змінами до неї від 01.10.14 №532 підприємства водопровідно-каналізаційного господарства розраховують та затверджують 2 виду тарифів:

1. Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

2. Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

1) Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

З 01.01.2016 згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг від 10.12.2015 №2949  єдиний тариф для всіх груп споживачів становить 7,95 грн. (без ПДВ) з водопостачання та 2,84 грн. (без ПДВ) з водовідведення.

Витратна частина тарифу крім покупної води, розрахована в цінах 2013 року, не скоригована на подорожчання в 2014-2016 р.р. матеріальних ресурсів і не враховує зростання мінімальної заробітної плати. У результаті діючи тарифи не відшкодовують собівартості і є збитковими.

2) Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

Послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем надаються споживачам, які проживають в багатоквартирному житловому фонді м. Маріуполь. Тарифи розраховані на підставі Постанови КМУ від 01.10.2014 №532.

Данні тарифи включають в себе вартість централізованого водопостачання та водовідведення та витрати на збут. До витрат на збут відносяться заробітна плата контролерів, послуги банків з прийому платежів та витрати з повірки квартирних приладів обліку.

З 2014 року витрати КП «Маріупольське ВУ ВКГ» зі збуту послуг в багатоквартирному житловому фонді виключені з тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, у зв'язку з чим, збитки зі збуту підприємства складають до 8,0 млн.грн. у рік.

Для забезпечення стабільної та беззбиткової роботи підприємства пропонуємо встановити наступні тарифи:

Назва виду тарифу

Споживачі

Проектні тарифи, грн.м3         (з ПДВ)

Централізоване водопостачання та водовідведення

Централізоване водопостачання

Населення приватного сектору, та інші споживачі

10,96

Централізоване водовідведення

3,87

 Централізоване постачання холодної води, водовідведення

(з використанням внутрішньобудинкових систем)

Централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Населення та  інші юридичні  особи, які знаходяться в багатоквартирному житловому фонді

12,08

Водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

4,16

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж 14 днів з моменту опублікування за адресою: м. Маріуполь, вул. Соборна, 7, по E-mail: Vodokanal@mvk.org.ua або plan@mvk.org.ua.

Распечатать