Обращения граждан

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Опросы

 

Чи підтримуєте Ви кандидатуру Чуфарова Данила Володимировича для присвоєння звання «Почесний громадянин м. Маріуполя»? Проголосувати>>

КАНДИДАТУРА

для нагородження званням «Почесний громадянин міста Маріуполя»

 

Чуфаров Данило Володимирович – Заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та рекордсмен Європи та Світу, п’ятиразовий призер Паралімпійських ігор з плавання, кавалер ордену «За мужність» I, II та III ступенів

 

Народився 15 липня 1989 року у місті Маріуполь, Донецької області, де і проживає донині.

У 2011 році закінчив Економіко-правовий факультет Маріупольського державного університету, за спеціальністю «Менеджмент організацій».

У 2013 році закінчив факультет «Фізичне виховання» Донбаського державного педагогічного університету. Спеціальність «Теорія і методика фізичного виховання».

З липня 2004 року по теперішній час – спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з плавання Укрцентру «Інваспорт».

З жовтня 2013 р. по 2016 р. займав посаду Доцента кафедри «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини» Маріупольського державного ууніверситету.

 

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

Заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та рекордсмен Європи та Світу, п’ятиразовий призер Паралімпійських ігор з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями (порушення зору).

2005-2016рр. –

• багаторазовий переможець, срібний та бронзовий призер чемпіонатів Європи та Світу з плавання;

• триразовий – діючий рекордсмен світу:

• дворазовий рекордсмен Європи.

2008 р.– срібний та бронзовий призер XIІІ Паралімпійських ігор (Пекін, Китай).

2012 р. – срібний та бронзовий призер ХІV Паралімпійських ігор (Лондон, Велика Британія).

2016 р. – бронзовий призер ХV Паралімпійських ігор (Ріо-де-Жанейро, Бразилія).

 

ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ

Кавалер ордену «За мужність»:

2008 рік – орден «За мужність» III ступеня

2012 рік– орден «За мужність» II ступеня

2016 рік– орден «За мужність» I ступеня

Нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України(2008 та 2012 роки), Верховної Ради України(2008рік), Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної ради та інших державних установ.

Переможець конкурсів «Майбутнє Маріуполя 2008», «Маріуполець 2012 року».

Лауреат обласного конкурсу «Кришталеве серце» у номінації «Життя як спонукав».

 

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Відомий український плавець, маріупольський спортсмен з мировим іменем, активіст та громадський діяч у сфері пропаганди спорту та здорового способу життя серед дітей та молоді, а також допомоги людям з інвалідністю.

Організовує брифінги, зустрічі та олімпійські уроки з учнями та студентами. Автор ідеї та головний організатор дитячо-юнацького турніру з плавання на кубок «Заслуженого майстра спорту Данили Чуфарова» у місті Маріуполь. Головний організатор концертів «Вечір пам’яті Кузьми Скрябіна» у місті Маріуполі.

У 2013 році став співзасновником Благодійного Фонду розвитку громади «Наш дім – Маріуполь», а з 2015 року – очолив фонд на посаді директора.

Діяльність фонду охоплює багато сфер життєдіяльності жителів міста, серед яких основними стали: допомога людям з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, сім'ям переселенців, а також людям, чиє майно або здоров'я постраждало в результаті ведення бойових дій.

 

 

 

 

На какие  номера телефонов городских служб Вы звоните чаще всего при возникновении аварийных, экстренных «бытовых» ситуаций (отсутствие воды, света, вопросы ЖКХ и т.п.)? Проголосовать >>

 

Распечатать