Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

2014-2015 г.г.

28.12.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 26 грудня 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 26.12.2015, № 51 (3379).

1. На заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 2 штат. од.;

- головний спеціаліст сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій і соціальних виплат – 1 штат. од.;

- заступник начальника відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 штат. од.;

- головний спеціаліст-юрисконсульт – 1 штат. од.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

Кандидату на посаду головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій наявність юридичної освіти (1 штат. од.)

ДОКУМЕНТИ: заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка ф.П-2ДС;  диплом з додатком про освіту (копія); декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; паспорт громадянина України (копія); медична довідка ф.№133/о; трудова книжка (копія); військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); дві фотокартки (розмір 4 х 6).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510.

 

 

16.12.2015

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради 16.12.2015 оголошують конкурс на заміщення вакантних посад:

-     провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу Маріупольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, знання обліку матеріальних цінностей, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, стаж роботи бухгалтером-матеріалістом в бюджетній сфері.

 

-     провідний спеціаліст-психолог Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 5 років основного працівника);

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Іллічівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника).

 

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

-     заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-     дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-     копії документів про освіту;

-     декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

-     копію документа, який посвідчує особу;

-     копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: бульвар Б.Хмельницького, 24а, тел. 53-25-36

 

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою бульвар Б.Хмельницького, 24а.

15.12.2015

Маріупольська міська рада 15.12.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 15.12.2015 №47) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення Департаменту адміністративних послуг;

- головного спеціаліста служби моніторингу комунікаційних надходжень Контактно-комунікаційного центру Департаменту адміністративних послуг;

- спеціаліста 1 категорії-юрисконсульта відділу правової роботи управління земельних відносин;

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу правової роботи управління земельних відносин (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- спеціаліста 1 категорії відділу учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи управління з фізичної культури та спорту;

- заступника начальника управління з фізичної культури та спорту.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови, ПК.

З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

 

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

09.12.2015

Департамент міського майна Маріупольської міської ради

08.12.2015 року ( газета «Вестник Приазовья» № 46 від 08.12.2015)  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади -  спеціаліста 1 категорії відділу контролю за використанням комунального майна управління реформування комунальної власності.

 Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

 Документи: заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фото - карточки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України « Про засади запобігання і протидії корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних ).

 Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у департаменті міського майна Маріупольської міської ради.

 

 Особам які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи до департаменту , який розташований за адресою: м. Маріуполь, пр. Металургів,25, кабінет  № 4, тел. 33-62-67.

17.11.2015

Юридичний департамент Маріупольської міської ради 17.11.2015 року (газета «ВестникПриазовья» від 17.11.2015 № 43) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії – юрисконсульта відділу захисту майнових прав юридичного департаменту Маріупольської міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, знання державної мови,  ПК.

З  основними  функціональними  обов’язками,  розміром  та  умовами  оплати  праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися в юридичному департаменті Маріупольської міської ради.

Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних  днів  з  дня  опублікування  оголошення  надати  до юридичного департаменту  наступні  документи:

заяву, особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, декларацію про доходи за 2014 рік, копію документа про освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати у начальника загально- правового відділу управління правового забезпечення юридичного департаменту Маріупольської міської ради за адресою: пр. Луніна, 89, кімната № 204.Контактний телефон:  0960715220

10.11.2015

Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради   (оприлюднено - газета “Вестник Приазовья” №42 (1330) від 10.11.2015) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-головного  спеціаліста  відділу  з  питань  праці  та  соціально-трудових  відносин

(тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною) — 1 шт.од.;

  -головного  спеціаліста  відділу  контролю  за  правильністю  призначення  та  виплати

пенсії та взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями і засобами масової інформації (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною) — 1 шт.од.;

 -головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої обробки  інформації — 1 шт.од.;

- головного спеціаліста відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій — 1 шт.од.;       

 -спеціаліста 1 категорії відділу прийому громадян — 3 шт.од.;

 -спеціаліста 1 категорії відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій— 2 шт.од.

  -спеціаліста 1 категорії відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій — 6 шт.од.;

 -державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів - 1 шт.од.

 Основні  вимоги:  громадянство  України,  повна  вища  освіта  за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем  спеціаліста,  магістра  або  базова  вища  освіта  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії), стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

 З  основними  функціональними  обов’язками,  розміром  та  умовами  оплати  праці,

порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних  днів  з  дня  опублікування  об’яви  надати  до  управління  наступні  документи:

 заяву, особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, декларацію про доходи за 2014 рік, копію документа про освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 25.

Контактний телефон 33-80-52 

09.10.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 07 листопада 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 07.11.2015, № 44 (3372).

1. На заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій і соціальних виплат – 1 шт. од.;

- заступник начальника відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст-юрисконсульт – 1 шт. од.;

- спеціаліст І категорії відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці – 1 шт. од.;

- спеціаліст І категорії сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій і соціальних виплат – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян – 1 шт. од.

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

Кандидату на посаду головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій наявність юридичної освіти.

ДОКУМЕНТИ: заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка ф.П-2ДС;  диплом з додатком про освіту (копія); декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; паспорт громадянина України (копія); медична довідка ф.№133/о; трудова книжка (копія); військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); дві фотокартки (розмір 4 х 6).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510.

 

 

 

05.11.2015

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради 05.11.2015 оголошують конкурс на заміщення вакантних посад:

провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу Маріупольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, знання обліку матеріальних цінностей, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, стаж роботи бухгалтером-матеріалістом в бюджетній сфері.

провідний спеціаліст-психолог Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 5 років основного працівника);

начальник відділу соціальної роботи Іллічівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст-психолог Іллічівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: бульвар Б.Хмельницького, 24а, тел. 53-25-36

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою бульвар Б.Хмельницького, 24а.

 

02.10.2015

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради з 02.10.2015  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення (одна вакансія на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

 

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-11).»

30.10.2015

Управління соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 29.10.2015 (газета «Вестник Приазовья» від 27.10.2015 №40) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- заступника начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян (тимчасово, на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника).

Вакантні посади, які будуть відкриті з 01.01.2016 року:

- провідного спеціаліста сектору прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій – 3 штатні одиниці;

- державного соціального інспектора – 1 штатна одиниця;

- провідного спеціаліста сектору прийому та обробки документів – 2 штатні одиниці;

- спеціаліста 1 категорії сектору прийому та обробки документів – 2 штатні одиниці;

- головного спеціаліста відділу кадрово-правової роботи – 1 штатна одиниця;

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку – 1 штатна одиниця;

- головного спеціаліста відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1 штатна одиниця;

- провідного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян – 1 штатна одиниця;

- провідного спеціаліста сектору автоматизованої виплати допомоги та компенсацій – 1 штатна одиниця.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії),стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 1 чи 2 категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, для заступника начальника відділу стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років, для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

До участі у конкурсі запрошуються особи з обмеженими фізичними можливостями.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

13.10.2015

Маріупольська міська рада 13.10.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 13.10.2015 №38) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради – 3 шт.од.;

- головного спеціаліста-бухгалтера відділу з обліку та фінансової діяльності;

- спеціаліста 1 категорії-бухгалтера відділу з обліку та фінансової діяльності;

- головного спеціаліста – економіста сектору планово-економічної роботи управління культури і туризму;

- завідувача сектору – головного бухгалтера сектору планово-економічної роботи управління культури і туризму;

- головного спеціаліста відділу організаційно – методичної роботи та охорони культурної спадщини (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

 

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.33-13-65).

 

12.10.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 26 вересня 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 26.09.2015, № 38 (3366).

1. На заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 шт. од.;

- заступник начальника відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст-юрисконсульт – 1 шт. од.;

- спеціаліст І категорії відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці – 1 шт. од.;

- спеціаліст І категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 шт. од.;

- спеціаліст І категорії сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій – 1 шт. од.;

- спеціаліст І категорії сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій і соціальних виплат – 1 шт. од.;

- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян – 1 шт. од.

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років; кандидату на посаду головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій наявність юридичної освіти.

ДОКУМЕНТИ: заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка ф.П-2ДС;  диплом з додатком про освіту (копія); декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; паспорт громадянина України (копія); медична довідка ф.№133/о; трудова книжка (копія); військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); дві фотокартки (розмір 4 х 6).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510. 

08.10.2015

Управління  соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс  з 03.10.2015 року (газета «Маріупольський портовик» від 03.10.2015 року №39  на заміщення наступних вакантних посад:

-спеціаліст 1 категорії  відділу прийняття рішень відносно надання соціальної допомоги і компенсації (на час  відпустки по догляду за дитиною основного працівника) –  1шт. од.

Вакантні посади, які будуть відкриті з 01.01.2016 року:

- головний спеціаліст відділу прийому громадян – 3 шт. од.;

- головний  спеціаліст відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат – 2 шт. од.;

-  головний спеціаліст відділу прийняття рішень відносно надання соціальної допомоги і компенсації – 2 шт. од.;

- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян;

- спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку.

Основні вимоги:

- громадянство України;

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, або базова  вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії);  

- вільне володіння українською мовою; 

- навички роботи на ПК;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не  менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, без вимог до стажу для спеціаліста 1 категорії.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, орядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати до управління документи:

- заяву;

- особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2014 рік;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Адреса: вул, Куйбишева, 17  кімната № 10.

Контактний тел. 47 28 26.

 

02.10.2015

Маріупольська міська рада 29.09.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 29.09.2015 №36) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад виконавчих органів міської ради:

  - головного спеціаліста відділу з гуманітарних питань;

  - головного спеціаліста служби містобудівного кадастру головного управління містобудування та архітектури;

 - спеціаліста 1 категорії відділу учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи управління з фізичної культури та спорту;

  - спеціаліста 1 категорії відділу прес-служби управління преси та інформатизації департаменту зв’язків із громадськістю та внутрішньої політики;

  - департаменту адміністративних послуг:

-адміністратора відділу адміністративних документів – 3 шт.од.;

-начальника інформаційно-аналітичного відділу управління адміністративного забезпечення;

-спеціаліста 1 категорії інформаційно-аналітичного відділу;

-адміністратора територіального відділу «Південний» - 2 шт.од.;

  -начальника відділу-адміністратора Територіального відділу «Лівобережний»;

   -адміністратора територіального відділу «Лівобережний» - 2 шт.од.;

  -головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення;

  -начальника Контактно-комунікаційного центру;

    -начальника Контактної служби;

 -головного спеціаліста служби моніторингу комунікаційних надходжень Контактно-комунікаційного центру – 2 шт.од.;

 -спеціаліста 1 категорії служби моніторингу комунікаційних надходжень Контактно-комунікаційного центру – 2 шт.од.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової особи інструкції, знання державної мови, ПК.

З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  в газеті надати документи до управління персоналу міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.331-365)

29.09.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради  з 29.09.2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста організаційного відділу та головного спеціаліста соціально-економічного відділу.

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після     публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції, знання української мови, робота на ПК.

ДОКУМЕНТИ:  особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і 
протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

За додатковою інформацією щодо порядку та умов проведення конкурсу, функціональних обов’язків, розміру оплати праці звертатися за адресою:   пр Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

28.09.2015

Іллічівська районна адміністрація Маріупольської міської ради з 26.09.2015 (газета «Ильичевец» № 103 від 26.09.2015) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше   1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 ДОКУМЕНТИ: заповнена особова  картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копія документа, який посвідчує особу, копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу  кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімната № 515,  тел.: 47-60-66).

22.09.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради  з 29.09.2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста організаційного відділу та головного спеціаліста соціально-економічного відділу.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після   публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ:     громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції, знання української мови, робота на ПК.

 ДОКУМЕНТИ:         особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 За додатковою інформацією щодо порядку та умов проведення конкурсу, функціональних обов’язків, розміру оплати праці звертатися за адресою:          пр Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

16.09.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради    оголошує з 09.09.2015 року конкурс на заміщення вакантних посад:  начальника гуманітарного відділу; головного спеціаліста гуманітарного відділу (2 штатні одиниці); головного спеціаліста відділу з обліку та фінансово-економічної діяльності (2 штатні одиниці).

  Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після     публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ:  громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК,  кваліфікаційні умови:

-   для головних спеціалістів стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування 1 рік, або стаж роботи на  за фахом в інших сферах  не менше 3 років;

-   для начальника відділу - стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менш 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах  в інших сферах  не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

16.09.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 05 вересня 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 05.09.2015, № 35 (3363).

 На заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 4 одиниці;

- головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій – 2 одиниці;

- головний спеціаліст сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій та соціальних виплат – 1 одиниця.

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ: заява, особова картка ф.П-2ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; копія паспорту громадянина України; медична довідка ф.№133/о; копію трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); дві фотокартки.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510. 

15.09.2015

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради 15.09.2015 оголошують конкурс на заміщення вакантних посад:

-     провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу Маріупольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

-     провідний спеціаліст-психолог Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

-     провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 5 років основного працівника);

-     провідний спеціаліст-психолог Іллічівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

-     заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-     дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-     копії документів про освіту;

-     декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

-     копію документа, який посвідчує особу;

-     копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: бульвар Б.Хмельницького, 24а, тел. 53-25-36

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою бульвар Б.Хмельницького, 24а.

15.09.2015

Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради з  15.09.2015 (газета “Вестник Приазовья” №34 (1322) від 15.09.2015) оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

  Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку – 2 шт.од.;

 - головного спеціаліста відділу прийому громадян  — 2 шт.од.;

  - головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої обробки інформації — 1 шт.од.;

   - головного спеціаліста відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій — 1 шт.од.;

 -головного спеціаліста відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій— 1 шт.од.

 - спеціаліста 1 категорії відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій — 7 шт.од.;

   - спеціаліста 1 категорії відділу прийому громадян — 5 шт.од.;

   -  спеціаліста 1 категорії відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій— 3 шт.од.

  Основні   вимоги:   громадянство  України, повна    вища   освіта   за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем  спеціаліста,  магістра  або  базова  вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії),стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою,  знання ПК.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

  Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних  днів  з  дня  опублікування  об’яви  надати  до  управління  наступні документи:

заяву, особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, декларацію про доходи за 2014 рік, копію документа про освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).     

 Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 25.

Контактний телефон 33-80-52 

 

15.09.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 15 вересня 2015 року оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  організаційного відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного профе-сійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції, вміння працювати на комп’ютері, вільне володіння українською мовою.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія документа, що посвідчує особу, декларація   про  майно, доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, передба-ченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).   

  Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

08.09.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 8 вересня 2015 року оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  загального відділу.

 Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного профе-сійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції, вміння працювати на комп’ютері, вільне володіння українською мовою.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія документа, що посвідчує особу, декларація   про  майно, доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, передба-ченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).   

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

02.09.2015

Маріупольська міська рада 03.09.2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад виконавчих органів міської ради:

- державного адміністратора відділу дозвільних документів Департаменту адміністративних послуг (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- начальника відділу планування та забудови головного управління містобудування і архітектури (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- спеціаліста 1 категорії служби містобудівного кадастру головного управління містобудування і архітектури.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови, ПК.

З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь в конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

02.09.2015

Іллічівська районна адміністрація Маріупольської міської ради з 01.09.2015 (газета «Ильичевец» № 93 від 01.09.2015) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше    1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ: заповнена особова  картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копія документа, який посвідчує особу, копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу  кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімната № 515, тел.: 47-60-66).

 

02.09.2015

Департамент міського майна Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста відділу приватизації житлового фонду.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Документи: заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фото - карточки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України « Про засади запобігання і протидії корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних ).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у департаменті міського майна Маріупольської міської ради.

Особам які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи до департаменту , який розташований за адресою: м. Маріуполь, пр. Металургів,25, кабінет  № 4, тел. 33-62-67.

 

01.09.2015

 Жовтнева районна адміністрація  міської ради 1 вересня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  служби у справах дітей

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вої інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», копію документа, який посвідчує  особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

 Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

21.08.2015

Управління соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення  наступних вакантних посад:

- провідного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат;

- головного спеціаліста відділу кадрово-правової роботи (на період відпустки по догляду за дитиною віком до 3-х років основного працівника);

-  головного спеціаліста відділу прийому громадян – 3 шт. од.;

- головного спеціаліста відділу прийняття рішень відносно надання соціальної допомоги і компенсації;

Основні вимоги:

- громадянство України;

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; 

- вільне володіння українською мовою; 

- навички роботи на ПК;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не  менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

 Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати до управління документи:

- заяву;

- особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2014 рік;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Адреса: вул, Куйбишева, 17  кімната № 10, контактний телефон 47 28 26.

 

18.08.2015

Департамент міського майна Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

- спеціаліста 1 категорії відділу контролю за використанням комунального майна;

- головного спеціаліста консультаційного відділу тендерних процедур.    

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Документи: заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фото - карточки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України « Про засади запобігання і протидії корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних ).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у департаменті міського майна Маріупольської міської ради.

Особам які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи до департаменту , який розташований за адресою: м. Маріуполь, пр. Металургів,25, кабінет  № 4, тел. 33-62-67.

 

10.08.2015

Управління соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 11.08.2015 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувача сектору прийому та обробки документів – 1 штатна одиниця;

- спеціаліста сектору прийому та обробки документів – 1 штатна одиниця.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста), для завідувача сектору стаж роботи за фахом у державній службі або службі в  органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менш 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, для спеціаліста — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; одна фотокартка розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном    22-24-43.

 

10.08.2015

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради 10.08.2015 оголошують конкурс на заміщення вакантних посад:

начальник фінансово-економічного відділу - головний бухгалтер Маріупольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст-психолог Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст-психолог Іллічівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, на посаду начальника відділу стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: бульвар Б.Хмельницького, 24а, тел. 53-25-36

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою бульвар Б.Хмельницького, 24а.

 

28.07.2015

Маріупольська міська рада 28.07.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 28.07.2015 №27) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад виконавчих органів міської ради:

- спеціаліста-юрисконсульта І категорії відділу правового забезпечення та договірної роботи юридичного управління;

- спеціаліста-юрисконсульта І категорії-відповідального секретаря адміністративної комісії сектору з роботи з адміністративними правопорушеннями юридичного управління (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- спеціаліста І категорії відділу землеустрою та охорони земель управління земельних відносин (2 шт.од.);

- головного спеціаліста сектору міжнародного співробітництва та інвестицій відділу підприємництва та інвестицій управління промислової політики та розвитку територій департаменту економіки (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- начальника відділу підприємництва та інвестицій управління промислової політики та розвитку територій департаменту економіки (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- спеціаліста І категорії-юрисконсульта відділу правової роботи управління земельних відносин міської ради.

   Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

  З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

  Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

23.07.2015

Маріупольська міська рада 21.07.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 21.07.2015 №26) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад управління з фізичної культури та спорту міської ради:

 - головного спеціаліста відділу учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи

- спеціаліста І категорії відділу учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи.

 Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови, ПК.

  З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

  Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

21.07.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради з 21 липня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  загального відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного профе-сійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції, вміння працювати на комп’ютері, вільне володіння українською мовою.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія документа, що посвідчує особу, декларація   про  майно, доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, передба-ченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).   

 Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголо-шення.

21.07.2015

Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради з 21.07.2015 (газета “Вестник Приазовья” №26(1314) від 21.07.2015) оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

  -головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку – 2 шт.од.;

 -головного спеціаліста відділу прийому громадян — 1 шт.од.;

  -головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та

автоматизованої обробки інформації — 1 шт.од.;

 -головного спеціаліста відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною) — 1 шт.од.;

   -головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян – 1 шт.од.;

  -спеціаліста 1 категорії відділу прийому громадян - 1 шт.од.

 Основні  вимоги:  громадянство  України,  повна  вища  освіта  за  освітньо-

кваліфікаційним  рівнем  спеціаліста,  магістра  або  базова  вища  освіта за освітньо-

кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії),стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою,  знання ПК.

  З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

 Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних  днів  з  дня  опублікування  об’яви  надати  до  управління  документи:заяву, особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, декларацію про доходи за 2014 рік, копію документа про освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).           

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 25.

Контактний телефон 33-80-52

 

 

14.07.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 07.07. 2015 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста  служби у справах дітей.

 Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції, вміння працювати на комп’ютері,вільне володіння українською мовою.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія документа, що посвідчує особу, декларація   про  майно, доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, перед-баченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).   

  Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

08.07.2015

Маріупольська міська рада 07.07.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 07.07.2015 №24) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад виконавчих органів міської ради:

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу правової роботи управління земельних відносин міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) ;

- спеціаліста І категорії відділу з особистого прийому громадян управління по роботі зі зверненнями громадян Департаменту адміністративних послуг (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку департаменту зв’язків із громадськістю та внутрішньої політики.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

 З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

 Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

07.07.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 27 червня 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 27.06.2015, № 25 (3353).

1. На заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 одиниця;

- спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян – 1 одиниця.

2. На час відпустки по догляду за дитиною основного працівника:

- головний спеціаліст відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 одиниця.

            Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ: заява, особова картка ф.П-2ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; копія паспорту громадянина України; медична довідка ф.№133/о; копію трудової книжки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); дві фотокартки.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510. 

06.07.2015

Іллічівська районна адміністрація Маріупольської міської ради з 04.07.2015 (газета «Ильичевец» №69 (10 907) від 04.07.2015) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку;

- головного спеціаліста загального відділу на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

- провідного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей.

 

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше                1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років (для посаду провідного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

 ДОКУМЕНТИ: заповнена особова  картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік, копія документа, який посвідчує особу, копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу     кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімнати №№ 510, 515, тел.: 47-60-66, 47-30-59).

 

25.06.2015

Департамент фінансів Маріупольської міської ради 25 червня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-    головного спеціаліста сектору виконання видатків субвенції з державного та обласного бюджетів відділу виконання видатків соціальної сфери управління доходів – 2 штатні одиниці;

-    головного спеціаліста відділу виконання і аналізу бюджету управління виробничої сфери і аналізу бюджету – 2 штатні одиниці;

-    головного спеціаліста з інформаційного забезпечення відділу контролю і бухгалтерського обліку – 1 штатна одиниця.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС, копія диплома з додатком, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», копія документа, який посвідчує особу, копія військового квітка (для військовослужбовців або віськовозобов’язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні зобов’язання та умови оплати праці надається за адресою: пр. Леніна, 68 «а» каб.1, довідки за телефоном 47-55-09.

 

 

22.06.2015

Управління соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 23 червня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувача сектору прийому та обробки документів – 1 штатна одиниця;

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку - 1 штатна одиниця (тимчасово);

- провідного спеціаліста сектору прийому та обробки документів – 1 штатна одиниця;

- спеціаліста 2 категорії сектору прийому та обробки документів – 2 штатні одиниці;

- спеціаліста 1 категорії сектору прийому та обробки документів – 1 штатна одиниця;

- спеціаліста 1 категорії відділу грошових виплат та компенсацій – 2 штатні одиниці;

- спеціаліста 2 категорії відділу грошових виплат та компенсацій – 1 штатна одиниця;

- державного соціального інспектора – 1 штатна одиниця;

- провідного спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої обробки інформації – 1 штатна одиниця.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії, 2 категорії),стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста 1 чи 2 категорії не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, для спеціаліста 1, 2 категорії — без вимог до стажу, для завідувача сектору стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

18.06.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради    оголошує з 16.06.2015 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей.( Повідомлення про вакантну посаду  опубліковано в газеті «Вісник Приазов’я» за 16.06.2015 року.)

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після  публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ:     громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ:         особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

18.06.2015

Маріупольська міська рада 16.06.2015 (газета «Вісник Приазов’я» від 16.06.2015) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії-юрисконсульта відділу правової роботи управління земельних відносин міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

08.06.2015

Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради 08.06.2015 оголошують конкурс на заміщення вакантних посад:

начальник фінансово-економічного відділу -  головний бухгалтер Маріупольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Орджонікідзевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради;

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Жовтневого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст-психолог Приморського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Іллічівського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

провідний спеціаліст-психолог Іллічівського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, знання ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаду провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, на посаду начальника відділу стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: бульвар Б.Хмельницького, 24а, тел. 53-25-36

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою бульвар Б.Хмельницького, 24а.

 

08.06.2015

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу правового та кадрового забезпечення (одна вакансія) та головного спеціаліста відділу реформування житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства (одна вакансія).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-11).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

26.05.2015

Управління соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 27 травня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

- провідного спеціаліста відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років (для посади провідного спеціаліста – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

20.05.2015

Маріупольська міська рада 19.05.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 19.05.2015 №17) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад міської ради:

 - начальника відділу торгівлі департаменту економіки;

- головного спеціаліста відділу екології управління екології та енергоменеджменту департаменту зв’язків із громадськістю та внутрішньої політики (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- спеціаліста І категорії сектору діловодства та контролю управління земельних відносин;

- заступника начальника управління з фізичної культури та спорту;

- головного спеціаліста відділу учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи управління з фізичної культури та спорту;

- спеціаліста І категорії відділу учбово-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи управління з фізичної культури та спорту;

- головного спеціаліста служби у справах дітей.

  Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови, ПК.

  З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

 Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

19.05.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 19 травня 2015 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста  служби у справах дітей.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вої інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі доку-менти: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фотокарт-ки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію про  майно, доходи,  витра-ти  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу,  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

28.04.2015

Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради з 28.04.2015 (газета “Приазовський робочий” №49(218) від 28.04.2015) оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

   -головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої  обробки  інформації — 1 шт.од.;

  -головного спеціаліста відділу прийому громадян — 1 шт.од.;

 -головного спеціаліста відділу прийому громадян (тимчасова, на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною) — 2 шт.од.;

  -головного спеціаліста відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій (тимчасова, на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною) — 1 шт.од.

 Основні  вимоги:  громадянство  України,  повна  вища  освіта  за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем  спеціаліста,  магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  вільне володіння українською мовою,  знання ПК.

  З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

  Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

-заяву;

-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2014 рік;

- копію документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'яза-них).           

Адреса: пр. Металургів 35, кімната № 25.

Контактний тел. 33-80-52

 

21.04.2015

Інспекція міської ради з благоустрою м.Маріуполя  з 21 квітня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу  контролю за благоустроєм території міста та розміщенням спеціальних конструкцій зовнішньої реклами. (публікація в газеті «Работа без посредников. Обїявления»)

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

- заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії   документів   про  освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

- копію документа, який  посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Енгельса,62, тел. 52-98-79

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою вул. Енгельса,62.

 

20.04.2015

Іллічівська районна адміністрація Маріупольської міської ради з 18.04.2015 (газета «Ильичевец» №42 від 18.04.2015) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу соціально-економічного розвитку;

- головного спеціаліста відділу комунального господарства;

- головного спеціаліста з кадрової роботи відділу кадрово-правової роботи.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше  1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років (для посади начальника відділу соціально-економічного розвитку – стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років.).

ДОКУМЕНТИ: заповнена особова  картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копія документа, який посвідчує особу, копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу   кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімнати №№ 510, 515, тел.: 47-60-66, 47-30-59).

 

17.04.2015

Управління  соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс  з 04.04.2015 року (газета «Маріупольський портовик» від 04.04.2015 року №13) на заміщення наступних вакантних посад:

  - головного спеціаліста-юрисконсульта відділу кадрово-правової роботи;

  - державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів (на період відпустки по догляду за дитиною віком до 3-х років основного працівника);

  - головного спеціаліста відділу з контролю за призначенням і виплатою пенсій, праці та трудових відносин (на період відпустки по догляду за дитиною віком до 3-х років основного працівника).

  Основні вимоги:

- громадянство України;

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра; 

- вільне володіння українською мовою; 

- навички роботи на ПК;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста  не  менше 1 року.

 З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

 Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати до управління документи:

- заяву;

- особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2014 рік;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта;

- копію військового квитка.

Адреса: вул, Куйбишева, 17  кімната № 6.

Контактний тел. 38-97-94.

 

15.04.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 11 квітня 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 11 квітня 2015 року, № 14 (3342).

1. На заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій та соціальних виплат – 2 одиниці;

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 одиниця;

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій (з питань запобігання та виявлення корупції) – 1 одиниця;

- головний спеціаліст відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 одиниця.

2. На час відпустки по догляду за дитиною основного працівника:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 одиниця;

- головний спеціаліст відділу з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці – 1 одиниця.

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка ф.П-2ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510.

 

14.04.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 14 квітня 2015 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста  служби у справах дітей.

 Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вої інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі доку-менти: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фотокарт-ки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію про  майно, доходи,  витра-ти  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу,  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

  Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

  Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

08.04.2015

Департамент міського майна Маріупольської міської ради    з 08.04.2015  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 - головного спеціаліста відділу контролю за використанням комунального майна;

- спеціаліста 1 категорії відділу контролю за використанням комунального майна;

- головного спеціаліста консультаційного відділу тендерних процедур ;  

- головного спеціаліста юридичного відділу ( тимчасово, на час соціальної відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

  Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

  Документи: заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України « Про засади запобігання і протидії корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних ).

  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у департаменті міського майна Маріупольської міської ради.

  Особам які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи до департаменту , який розташований за адресою: м. Маріуполь, пр. Металургів,25, кабінет  № 4, тел. 33-62-67.

03.03.2015

Маріупольська міська рада 03.03.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 03.03.2015 №7) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад департаменту зв’язків із громадськістю та внутрішньої політики міської ради:

- головного спеціаліста-бухгалтера сектору бухгалтерського обліку;

- завідувача сектору енергоменеджменту управління екології і енергоменеджменту.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

03.03.2015

Центры социальных служб для семьи, детей и молодёжи Мариупольского городского совета объявляют о вакансии специалиста по социальной работе – практического психолога.

Основные требования: гражданство Украины, полное высшее образование соответствующего профессионального направления  по образовательно-квалификационному уровню специалиста или магистра, знание украинского языка, работа на ПК, стаж работы по специальности не менее 1 года. Соискателям обращаться по телефону 53-25-36.

 

25.02.2015

Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської  міської  ради  оголошує з 25.02.2015 (газета «Приазовский рабочий» від 25.02.2015 №25 (19994)   конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

-головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої  обробки  інформації — 1 шт.од.;

-головного спеціаліста відділу прийому громадян (тимчасова, на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) — 2 шт.од.;

-головного спеціаліста відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської  катастрофи (тимчасова, на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною) — 1 шт.од.

-спеціаліста 1 категорії відділу прийому громадян (тимчасова, на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною) — 1 шт.од.

Основні   вимоги:   громадянство  України, повна    вища   освіта   за  освітньо-

кваліфікаційним  рівнем  спеціаліста,  магістра  або  базова  вища  освіта за освітньо-

кваліфікаційним рівнем  бакалавра (для спеціаліста 1 категорії),стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою,  знання ПК.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам,   які   бажають   прийняти   участь   у  конкурсі,   необхідно   протягом  

30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

-заяву;

-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2014 рік;

- копію документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'яза-них).

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 25.

Контактний тел. 33-80-52

 

25.02.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради    оголошує з 24.02.2015 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після     публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ:     громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ:         особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

17.02.2015

Маріупольська міська рада 17.02.2015 року (газета «Вестник Приазовья» від 17.02.2015 №5) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу правової роботи управління земельних відносин (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- спеціаліста I категорії загального відділу (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- провідного спеціаліста загального відділу (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

17.02.2015

Управління освіти Маріупольської міської ради зоголошує конкурс з  17  лютого 2015 року  на заміщення вакантних посад:

- заступник начальника - начальник планово-фінансового відділу (1 вакансія);

- головний спеціаліст планово-фінансового відділу (4 вакансії);

- спеціаліст І категорії планово-фінансового відділу (1 вакансія);

- начальник відділу обліку та звітності (1 вакансія);

- головний спеціаліст відділу обліку та звітності (1 вакансія);

- спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності (1 вакансія);

- головний спеціаліст відділу виховної роботи та позашкільної освіти (1 вакансія).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК, вільне володіння українською мовою.

Особи, які мають намір прийняти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою м. Маріуполь, пр. Леніна, 79-б, каб. № 1, т.33-65-90).

Оголошення про конкурс опубліковано в газеті «Надо.ua» №11(374)   від 17  лютого 2015 року.

 

17.02.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 17 лютого 2015 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста організаційного відділу.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вої інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі доку-менти: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фотокарт-ки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію про  майно, доходи,  витра-ти  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2014  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу,  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

10.02.2015

Інспекція міської ради з благоустрою м.Маріуполя 10 лютого 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу контролю за санітарним станом території міста та утриманням житлового фонду.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

- заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії   документів   про  освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою  Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

- копію документа, який  посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Енгельса,62, тел. 52-98-79

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення за адресою вул. Енгельса,62.

 

10.02.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 10 лютого 2015 року оголошує конкурс на заміщення посади вакантної провідного спеціаліста  служби у справах дітей

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вої інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

03.02.2015

Управління соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 03 лютого 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу прийому громадян;

- головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

- провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій;

- державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років (для посади провідного спеціаліста – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

28.01.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради    оголошує з 27.01.2015 року конкурс на заміщення вакантної посади  заступника начальника відділу з обліку та фінансово-економічної діяльності. .

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після    публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах 3 роки, або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років.

 ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

 Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

26.01.2015

Управління соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс з 24 січня 2015 року (газета «Маріупольський портовик», 24 січня 2015 року, № 3 (3331).

1. На заміщення вакантних посад:

- спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян – 1 одиниця;

- головний спеціаліст сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій та соціальних виплат – 1 одиниця;

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 2 одиниці.

2. На час відпустки по догляду за дитиною основного працівника:

- головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій – 1 одиниця;

- головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій – 1 одиниця;

- головний спеціаліст відділу з бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – 1 одиниця.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, володіння українською діловою мовою, досвід роботи на  ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка ф.П-2ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Луніна, буд. 89, м. Маріуполь, 87510.

 

21.01.2015

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 20.01.2015 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  по роботі з публічною інформацією.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

20.01.2015

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 20 січня 2015 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника відділу житлово-комунального господарства та головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,  досвід роботи та кваліфікація   відповідно до вимог посадової інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'я-заних).

 Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

 Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

19.01.2015

Іллічівською районною адміністрацією Маріупольської міської ради з 17.01.2015 (газета «Ильичевец» № 5 від 17.01.2015) оголошено конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу комунального господарства.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до відділу кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімната № 515, тел.: 47-60-66. 

12.01.2015

Департамент міського майна Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 12.02.2015 :

- головного спеціаліста сектору приватизації комунального майна;

- спеціаліста 1 категорії сектору приватизації комунального майна;

- начальника відділу обліку комунального майна;

- головного спеціаліста відділу обліку комунального майна - 2 одиниці;

- начальника відділу контролю за використанням комунального майна;

- головного спеціаліста відділу контролю за використанням

комунального майна;

- спеціаліста 1 категорії відділу контролю за використанням комунального майна;

- заступника начальника відділу бухгалтерського обліку і аналізу;

- спеціаліста  1 категорії відділу бухгалтерського обліку і аналізу;

- головного спеціаліста юридичного відділу - 2 одиниці ;

- спеціаліста 1 категорії відділу обліку і забезпечення житловою площею;

- начальника відділу приватизації житлового фонду;

- головного спеціаліста відділу приватизації житлового фонду - 2 одиниці,

- начальника консультаційного відділу тендерних процедур;

- головного спеціаліста консультаційного відділу тендерних процедур - 2 один.

- начальника відділу орендних відносин;

- головного спеціаліста відділу орендних відносин - 3 одиниці;

- спеціаліста 1 категорії – 2 одиниці;

- начальника загального відділу.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Документи: заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фото-карточки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і забов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України « Про засади запобігання і протидії корупції», копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних ).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у департаменті міського майна Маріупольської міської ради.

Особам які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи до департаменту ,який розташований за адресою: м. Маріуполь, пр. Металургів,25, кабінет  № 4, тел. 33-62-67.

 

05.01.2015

Маріупольська міська рада з 05.01.2015 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад департаменту зв’язків з громадськістю та внутрішньої політики:

завідувача сектору, головного бухгалтера сектору бухгалтерського обліку;

головного спеціаліста-бухгалтера сектору бухгалтерського обліку.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи і   кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.  Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.331-65).

 

30.12.2014

Маріупольська міська рада з 30.12.2014 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу особистого прийому громадян управління по роботі зі зверненнями громадян Департаменту адміністративних послуг (на період відпустку основного працівника для догляду за дитиною).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи і   кваліфікація відповідно до вимоги посадової інструкції, знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.331-65)».

 

30.12.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 30 грудня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  служби у справах дітей

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вої інструкції, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

29.12.2014

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради    оголошує з 29.12.2014 року конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з обліку та фінансово-економічної діяльності. .

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після      публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ:     громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах 3 роки, або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ:         особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

22.12.2014

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення (одна вакансія на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-11).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

17.12.2014

Маріупольська міська рада 17.12.2014 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- спеціаліста 1 категорії відділу господарського забезпечення;

- начальника відділу бухгалтерського обліку та аналізу управління міського майна.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи і кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.33-13-65).

 

17.12.2014

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 11.12.2014 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00)

 

10.12.2014

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 21.11.2014 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 ).

 

10.12.2014

Маріупольська міська рада 09.12.2014 року (газета «Вестник Приазовья» від 09.12.2014 №46) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу управління міського майна міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

З порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

03.12.2014

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 05 грудня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу прийому громадян;

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку;

- головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

- провідного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої обробки інформації;

- державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років (для посади провідного спеціаліста – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

02.12.2014

Маріупольська міська рада 02.12.2014 року (газета «Вестник Приазовья» від 02.12.2014 №45) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного управління містобудування і архітектури:

- головного спеціаліста служби містобудівного кадастру;

- спеціаліста І категорії служби містобудівного кадастру;

- головного спеціаліста сектору реєстрації та обліку документів, звернень громадян (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

 

25.11.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 25 листопада 2014 року оголошує конкурс на заміщення посади провідного спеціаліста  служби у справах дітей

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадо-вих інструкцій, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2013  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

24.11.2014

Управління праці та соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу прийому громадян.

Основні вимоги:

- громадянство України;

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; 

- вільне володіння українською мовою; 

- навички роботи на ПК;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І категорії не  менше 1 року.

 З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

 Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати до управління документи:

- заяву;

- особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2013 рік;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта;

- копію військового квитка.

Адреса: вул, Куйбишева, 17  кімната № 6.

Контактний тел. 38-97-94.

 

21.11.2014

Іллічівською районною адміністрацією Маріупольської міської ради з 20.11.2014 (газета «Ильичевец» №125 від 20.11.2014) оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста організаційного відділу на час перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

- головного спеціаліста – секретаря  спостережної  комісії відділу кадрово-правової роботи;

- провідного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше                1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років (для посади провідного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

ДОКУМЕНТИ: заповнена особова  картка  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копія документа, який посвідчує особу, копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу               кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімнати №№ 510, 515, тел.: 47-60-66, 47-30-59).

05.11.2014

Управління освіти Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу обліку та звітності (1 вакансія); спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності (1 вакансія); головний спеціаліст планово-фінансового відділу (3 вакансії); головний спеціаліст відділу виховної роботи та позашкільної освіти (1 вакансія); головний спеціаліст відділу кадрово-правової роботи (1 вакансія); спеціаліст І категорії відділу кадрово-правової роботи (2 вакансії).

Оголошення про конкурс опубліковано в газеті «Вестник Приазовья» №41(1281) від 04  листопада 2014 року.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК, вільне володіння українською мовою.

Особи, які мають намір прийняти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою м. Маріуполь, пр. Леніна, 79-б,   каб. № 1, т.33 65 90).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

04.11.2014

Маріупольська міська рада 04.11.2014 року (газета «Вестник Приазовья» від 04.11.2014 №41) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу правового забезпечення та договірної роботи юридичного управління міської ради (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу захисту майнових прав та правової допомоги юридичного управління міської ради;

- спеціаліста-юрисконсульта 2 категорії сектору з питань попередження та виявлення корупції юридичного управління міської ради;

- провідного спеціаліста сектору оборонно-мобілізаційної роботи управління з питань цивільної безпеки та захисту населення міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

З посадовими інструкціями, порядком та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

Посадова інструкція

 

28.10.2014

Маріупольська міська рада 28.10.2014 року (газета «Вестник Приазовья» від 28.10.2014 №40) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-юрисконсульта І категорії-відповідального секретаря адміністративної комісії сектору з роботи з адміністративними правопорушеннями юридичного управління (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадової інструкції, знання державної мови,  ПК.

З посадовою інструкцією та умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Маріупольської міської ради в розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.53-34-02,33-13-65).

 

22.10.2014

Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради з 21.10.2014 (газета “Надо” №42 від 21.10.2014)  оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

-головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої  обробки  інформації — 2 шт.од.;

-головного спеціаліста відділу автоматизованої виплати допомоги та компенсацій (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) — 1 шт.од.;

-спеціаліста 1 категорії відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій — 1 шт.од.;

-головного спеціаліста відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської  катастрофи — 1 шт.од.;

-головного спеціаліста відділу прийому громадян (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) — 1 шт.од.

-головного спеціаліста відділу контролю за правильністю призначення і виплати  пенсій та взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями та засобами масової інформації (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) — 1 шт.од.

 Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії), стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом  

30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

-заяву;

-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2013 рік;

- копію документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30.

Контактний тел. 33-80-52.

 

14.10.2014

Управління праці та соціального захисту населення Іллічівського району Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (на період відпустки по догляду за дитиною віком до 3-х років основного працівника).

Основні вимоги:

- громадянство України;

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; 

- вільне володіння українською мовою; 

- навички роботи на ПК;

- стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не  менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно до 6 жовтня надати до управління документи:

- заяву;

- особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2013 рік;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта;

- копію військового квитка.

Адреса: вул, Куйбишева, 17  кімната № 6.

Контактний тел. 38-97-94.

 

14.10.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 14 жовтня 2014 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста організаційного відділу.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року   або в інших сферах управління  не менше 3 років. 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2013  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

14.10.2014

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 17 жовтня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

- головного спеціаліста відділу прийому громадян (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника);

- головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника).

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

09.10.2014

Приморская районная администрация Мариупольского городского совета объявляет конкурс на замещение вакантной должности  заместителя начальника отдела по учету и финансово-экономической деятельности.
Основные требования: гражданство Украины, полное высшее образование соответствующего профессионального направления по образовательно - квалификационному уровню магистра, специалиста, знание в полном объеме государственного языка, знание и умение пользоваться ПК, опыт работы в должности бухгалтера (бюджетная сфера).
Лицам желающим принять участие в конкурсе необходимо в течении 30 календарных дней со дня опубликования объявления подать необходимые документы: личную карточку П-2ДС с соответствующими приложениями, оригиналы и ксерокопии паспорта, документов об образовании, военного билета (для военнообязанных), декларацию о доходах за 2013 год, 2 фото 4х6.
За справками обращаться по адресу: гор. Мариуполь, пр. Нахимова,86, кааб.25, тел. 37-10-30, 098-484-73-52.

 

08.10.2014

Іллічівська районна адміністрація Маріупольської міської ради з 07.10.2014 (газета «Ильичевец» №107 від 07.10.2014) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- заступника начальника відділу комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді головного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років (для посади заступника начальника відділу стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років).

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрово-правової роботи (м.Маріуполь, пр.Металургів, 193, кімната № 515, тел.: 47-60-66, 47-30-59).

 

07.10.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 07 жовтня 2014 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усинов-лення служби у справах дітей

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 2 років   або в інших сферах управління  не менше 3 років. 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2013  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

16.09.2014

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 10.09.2014 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - юрисконсульта.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради. 

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. 

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

18.08.2014

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника виробничо-технічного відділу управління житлово-комунального господарства (одна вакансія на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

 

13.08.2014

Управління освіти Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу обліку та звітності (1 вакансія); спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності (1 вакансія); головний спеціаліст планово-фінансового відділу (3 вакансії); головний спеціаліст відділу виховної роботи та позашкільної освіти (1 вакансія); спеціаліст І категорії відділу кадрово-правової роботи (2 вакансії).

Оголошення про конкурс опубліковано в газеті «Вестник Приазовья» №29(1269) від 12 серпня 2014 року.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК, вільне володіння українською мовою.

Особи, які мають намір прийняти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою м. Маріуполь, пр. Леніна, 79-б, каб.№ 1, т.33 65 90).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

05.08.2014

Главное управление градостроительства и архитектуры Мариупольского городского совета объявляет с 05.08.2014 конкурс на замещение вакантных должностей:

1. Главного специалиста Службы градостроительного кадастра (2 единицы) на постоянной основе.

2. Специалиста 1 категории Службы градостроительного кадастра (1 единица) на постоянной основе

Основные требования:

гражданин Украины, полное высшее образование по специальности:

«Архитектура», «Архитектура зданий и сооружений», «Городское строительство», «Геоинформационные системы и технологии», «Геодезия», «Картография», навыки работы с современными компьютерными геоинформационными технологиями, для главного специалиста  -  опыт работы по специальности не менее 3-х лет.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в срок 30 календарных дней со дня опубликования объявления подать в управление персоналом Мариупольского городского совета (бульвар Богдана Хмельницкого, 24 а, тел.33-21-81, 33-13-65) документы:

- заявление, личную карточку формы П – 2ДС, декларацию о доходах за 2014 год, копию диплома об образовании.

 

05.08.2014

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 30.07.2014 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )02.07.2014
Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради з 01.07.2014 (газета “Вестник Приазовья”    №23 (1263)  від  01.07.2014 )  оголошує  конкурс  на   заміщення    вакантних    посад:-головного спеціаліста  відділу бухгалтерського обліку  - 1 шт.од.;-головного спеціаліста відділу прийому громадян (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) — 1 шт.од.;-головного спеціаліста відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій — 1 шт.од.Основні   вимоги:   громадянство  України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння українською мовою,  знання ПК.З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:-заяву;-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;- декларацію про доходи за 2013 рік;- копію документа про освіту;- копію документа, який посвідчує особу;- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних)Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30.Контактний тел. 33-80-52

 

26.06.2014
Маріупольська міська рада 26.06.2014 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:- спеціаліста 1 категорії відділу землеустрою та охорони земель управління земельних відносин;- головного спеціаліста відділу землеустрою та охорони земель управління земельних відносин;- завідувача сектору-головного бухгалтера сектору планово-економічної роботи управління культури і туризму;- головного спеціаліста відділу організаційно-методичної роботи і охорони культурної спадщини управління культури і туризму (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, досвід роботи і кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на сайті надати документи до управління персоналу  міської ради (б-р Б.Хмельницького, 24а, каб.4, тел.33-13-65).

 

17.06.2014

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 18 червня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника).
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання державної мови, ПК. 
Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.
ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

02.06.2014

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення (одна вакансія на час відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами основного працівника).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

 

13.05.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 13 травня 2014 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усинов-лення служби у справах дітей
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вміння працювати на комп'ютері, вільне володіння українською мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 2 років   або в інших сферах управління  не менше 3 років.  
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про  освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2013  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа,  який  посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних).
Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84. 
Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

26.03.2014

Управління освіти Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу обліку та звітності (1 вакансія); спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності (1 вакансія); головний спеціаліст планово-фінансового відділу (3 вакансії); головний спеціаліст відділу виховної роботи та позашкільної освіти (1 вакансія); спеціаліст І категорії відділу кадрово-правової роботи (2 вакансії). Оголошення про конкурс опубліковано в газеті «Вестник Приазовья» №11(1251) від 25 березня 2014 року.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК, вільне володіння українською мовою.

Особи, які мають намір прийняти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою м. Маріуполь, пр. Леніна, 70, каб.№ 102-б, т. 54-17-45).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

25.03.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 25 березня 2014 року оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців  на час перебування у соціальній відпустці основного працівника.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за спеціальністю, пов’язаною з інформацій-ними технологіями, стаж роботи за фахом не менше 1 року, вільне  володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі доку-менти: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про   освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов'я-заних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21, тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

 

24.03.2014

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: головний спеціаліст відділу реєстрації та обліку ділової документації, звернень громадян (одна вакансія на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника), завідуючий житлового сектору виробничо-технічного відділу управління житлово-комунального господарства (одна вакансія), головний спеціаліст виробничо-технічного відділу управління житлово-комунального господарства (дві вакансії), провідний спеціаліст відділу ремонтів об’єктів комунальної власності управління розвитку комунальної власності (дві вакансії), провідний спеціаліст відділу благоустрою комунального господарства управління розвитку комунальної власності (одна вакансія), провідний спеціаліст відділу з забезпечення в сфері державних закупівель та договірних відношень (одна вакансія).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

12.03.2014

Управління праці та соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради оголошує з 8 березня 2014 року (газета „Маріупольський портовик”, 08 березня 2014 року, № 10 (3286)) конкурс на заміщення вакантної  посади на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку: головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової діяльності.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.
ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Нахімова, буд. 86 (Приморська районна адміністрація) кімната 4, довідки за телефоном 37 57 44.

 

11.03.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 11 березня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра,  вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року   або в інших сферах управління  не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі доку-менти: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фото-картки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про   освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2013  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію  документа,  який  посвідчує особу, копію військового  квитка  (для  військовослужбовців  або військовозобов'я-заних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

03.03.2014

Департамент финансов Мариупольского городского совета с 03.03.2014 объявляет конкурс на замещение вакантной должности:

- специалист 1-категории отдела социально-культурной сферы бюджетного управления департамента финансов.

Основные требования: гражданин Украины, высшее специальное образование, опыт работы по специальности и квалификация в соответствии с требованиями должностных инструкций (прилагаются), знание государственного языка.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в течение 30 календарных дней подать в департамент финансов следующие документы: заявление, личную карточку формы П2-ДС, декларацию о доходах, затратах и обязательствах финансового характера за 2013 год, копии документов: диплома об образовании, паспорта, идентификационного номера, военного билета, трудовой книжки.

По вопросу участия в конкурсе обращаться в департамент финансов городского совета по адресу: 87500, пр. Ленина, 70, кабинет 71, тел. 54-17-48

 

24.02.2014

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу правового та кадрового забезпечення.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська,  5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

24.02.2014

Приморской районной администрацией Мариупольского городского совета объявлен конкурс на замещение вакантной должности  главного специалиста отдела ведения государственного реестра избирателей.

Основные требования: гражданство Украины, полное высшее образование соответствующего профессионального направления по образовательно-квалификационному уровню магистра, специалиста, знание в полном объеме государственного языка, знание и умение пользоваться ПК, опыт работы в соответствие с должностной инструкцией.

Лицам желающим принять участие в конкурсе необходимо в течении 30 календарных дней со дня опубликования объявления подать необходимые документы: личную карточку П-2ДС с соответствующими приложениями, оригиналы и ксерокопии паспорта, документов об образовании, военного билета (для военнообязанных), декларацию о доходах за 2012 год, 2 фото 4х6.

За справками обращаться по адресу: гор. Мариуполь, пр. Нахимова, 86, каб.25, тел. 37-10-30.

 

18.02.2014

Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради з 18.02.2014 (газета “Вестник Приазовья” №6 (1246) від 18.02.2014 ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу прийму громадян - 1 шт.од.

Основні вимоги: громадянство України, базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом

30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

-заяву;

-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2013 рік;

- копію документа про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Адреса: пр. Металургів 35, кімната № 30.

Контактний тел. 33-80-52  

 

28.01.2014

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради  16 січня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з кадрової роботи на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

28.01.2014

Маріупольською міською радою з 28.01.2014 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №3 (1243) від 28.01.2014) на ваканті посади виконавчих органів міської ради:

- спеціаліста 1 категорії відділу землеустрою та охорони земель управління земельних відносин;

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу правового забезпечення та договірної роботи юридичного управління (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до управління персоналу  міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).

28.01.2014

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 28 січня 2014 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 2 років   або в інших сферах управління  не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії   документів   про   освіту, декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2013  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію  документа,  який  посвідчує особу, копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

22.01.2014

Маріупольською міською радою з 21.01.2014 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №2 (1242) від 21.01.2014) на ваканті посади виконавчих органів міської ради:

- головного спеціаліста інформаційно-аналітичного відділу управління преси та інформатизації;

- головного спеціаліста-юрисконсульта відділу правового забезпечення та договірної роботи юридичного управління (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною);

- спеціаліста 1 категорії-юрисконсульта відділу правового забезпечення та договірної роботи юридичного управління;

- спеціаліста 1 категорії загального відділу  (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні персоналу міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до управління персоналу міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).

 

14.01.2014

Маріупольською міською радою з 14.01.2014 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №1 (1241) від 14.01.2014) на ваканті посади:

- завідувача сектору розвитку персоналу управління персоналу (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною);

- спеціаліста 1 категорії сектору розвитку персоналу управління персоналу;

- спеціаліста 1 категорії відділу з організаційного забезпечення діяльності міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).
Распечатать