Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради інформує роботодавців району щодо проведення атестації робочих місць.

Управління  соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради інформує роботодавців району щодо проведення атестації робочих місць.

 

Головна мета атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві - регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров'я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах.        

Періодичність атестації встановлюється підприємством у колективному договорі, але не рідше одного разу на 5 років.

Результати атестації є основними для вирішення питань надання пенсій за віком на пільгових умовах відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», інших пільг та компенсацій, таких як:

- щорічна додаткова відпустка,

- доплата  за умови праці,

- скорочена тривалість робочого тижня,

- видача молока та інших рівноцінних продуктів,

також розроблення і реалізації організаційних, технічних, економічних та соціальних заходів щодо покращання умов трудової діяльності.

Відповідно до чинного законодавства (Закон України «Про охорону праці» ст. 7,13) атестація робочих місць за умовами праці проводиться у порядку,  визначеному згідно з постановою Кабінету міністрів України від 01.08.92р.  № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» та Методичними рекомендаціями для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженими постановою Міністерства праці України і Головним санітарним лікарем України від 01.09.92 р. №41.

Консультації з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах району надаються відділом з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради к.6, пр.Металургів, 35, т. 53-04-61.

Распечатать