\ Порядок оповіщення при загрозі виникнення або про виникнення надзвичайних ситуацій - Безопасность жизнедеятельности человека - Защита территорий и населения от чрезвычайных ситуаций - Мариупольский городской совет

Обращения граждан

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Порядок оповіщення при загрозі виникнення або про виникнення надзвичайних ситуацій

Для оповіщення населення міста Маріуполя про загрозу виникнення або про виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть загрожувати життю і здоров'ю великої кількості населення, у місті створена система оповіщення. Система складається із електросирен та засобів передачі інформації.

Електросирени призначені для привернення уваги мешканців міста. Безперервна робота електросирен впродовж тривалого часу (більше 3 хвилин) означає сигнал небезпеки - “Увага всім!”.  

До засобів передачі інформації відносяться:

Міське дротове радіо.

Міські FM радіостанції: “Русское радио” (105,3 МГц) і “Авторадио” (104 МГц)

Загально національне радіо “Ера ФМ” (103,6 МГц).

Міські телевізійні канали: ТВ-7, Сігма, МТВ.

При виникненні надзвичайної ситуації по розпорядженню начальника цивільного захисту — міського голови в місті, або в окремих районах, вмикаються сирени і працюють не менше 3-х хвилин. Після цього по вищевказаним засобам передачі інформації передається інформація про надзвичайну ситуацію, яка сталася, можливі загрози для населення міста та рекомендації по діям населення.

 

 

Распечатать