Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Неформальне навчання осіб за робітничими професіями

Неформальне професійне навчання – набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком і формою навчання.

 

Механізм підтвердження результатів професійного навчання осіб за робітничими професіями визначено в «Порядку підтвердження результатів неформального навчання осіб за робітничими професіями» затвердженого постановою КМУ від 15.05.2013р № 340.

Підтвердження кваліфікації здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, які відповідають вимогам, установленим Мінсоцполітики та Міністерством освіти  і науки.

Фінансування підтвердження здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця (у разі направлення ним особи).

Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження кваліфікації затверджується Міністерством соціальної політики:

зварник;

охоронник;

кухар.

12 червня 2015р набрав чинності Наказ міністерства соціальної політики України «Про затвердження Положення про Міжвідомчу групу з розгляду питання відповідності підприємств, установ, організацій встановленим Вимогам до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб з робітничими професіями» № 556 від 27.05.2015р. Згідно з яким створено постійно діючий консультативно-дорадчий орган при Міністерстві соціальної політики України основним завданням якого є:

розгляд поданих пропозицій до Переліку суб’єктів підтвердження та обґрунтувань відповідності підприємств, установ, організацій Вимогам до суб’єктів підтвердження.

підготовка та подання керівництву Міністерства соціальної політики України пропозицій щодо включення підприємств, установ, організацій до Переліку суб’єктів підтвердження.

А також визначено перелік документів, які подають підприємства, установи, організації на розгляд Робочої групи, для розгляду питань щодо включення до Переліку суб’єктів підтвердження.

Распечатать