Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Проект розпорядження міського голови "Про призначення громадських слухань"

 

Про призначення громадських

слухань

 

 

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» від 09.04.2015 №317-VIII, рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 15.06.2015 №181, керуючись ч. 2 ст. 19 Конституції України, ст. 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Тимчасовим положенням про громадські слухання затвердженого рішенням Маріупольської міської ради від 27.03.2007 №5/10-1520:

 

 1. Провести 18.09.2015 о 16 годинні за адресою: пр. Луніна, 71 (палац культури «Чайка»)громадські слуханнящодо перейменування у Приморському районі міста вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ та інших об’єктів топоніміки назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму згідно з Додатком 1.

2. Провести 18.09.2015 о 16 годинні за адресою: вул. Харлампіївська, 17/25 (палац культури «Молодіжний») громадські слуханнящодо перейменування у Жовтневому районі міста назви району, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ та інших об’єктів топоніміки назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму згідно з Додатком 2.

3. Провести 18.09.2015 о 16 годинні за адресою: вул. Азовстальська, 13 (міський палац культури) громадські слуханнящодо перейменування у Орджонікідзевському районі міста назви району, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ та інших об’єктів топоніміки назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму згідно з Додатком 3.

4. Провести 18.09.2015 о 16 годинні за адресою: пр. Ілліча, 143 (палац культури «Іскра») громадські слуханнящодо перейменування у Іллічівському районі міста назви району, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ та інших об’єктів топоніміки назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму згідно з Додатком 4.

5. Затвердити персональний склад міського організаційного комітету та районних організаційних комітетів (Додаток 5).

6. Районним організаційним комітетам:

6.1. Протягом п’яти днів скласти план підготовки і проведення громадських слухань, визначити осіб, відповідальних за виконання його окремих етапів і плану в ціломута затвердити його у міського голови.

6.2. Організувати попереднє вивчення питань, що виносяться на громадські слухання, у разі необхідності залучити до їх вивчення експертів, фахівців, наукових співробітників, представників політичних партій та громадських організацій, підприємств, установ, та інших зацікавлених осіб.

6.3. Розглянути пропозиції щодо найменування об’єктів топоніміки за результатами розгляду яких надати проекти рекомендацій до міського організаційного комітету.

6.4. Проінформувати учасників громадських слухань про дату, час і місце їх проведення, питання, що виносяться на обговорення; порядок проведення слухань.

6.5. Здійснювати інші дії, спрямовані на організацію проведення громадських слухань.

7. Міському організаційному комітету координувати діяльність районних комітетів, розглядатипроекти рекомендацій наданих районними організаційними комітетами.

8. Пропозиції громадян, підприємств, організацій щодо перейменування об’єктів топоніміки направляти у письмову вигляді за допомогою Укрпошти або інших  підприємств поштового зв’язку на юридичну адресу: пр. Леніна, 70, у письмовому вигляді приносити на адресу: вул. Енгельса, 34, або направляти за допомогою електронної пошти на адресу: mariupolstreet@marsovet.org.ua з обов’язковим зазначенням старого найменування та обґрунтуванням нового найменування в строк до 15.09.2015.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Клименка В.С.

 

 

Міський голова                                                                               Ю.Ю.Хотлубей

Распечатать