Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

2013 год

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у відділах апарату міської ради

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у Маріупольській міській раді та її структурних підрозділах

 

 

11.12.2013

Департаментом адміністративних послуг Маріупольської міської ради з 10.12.2013 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №48 (1238) від 10.12.2013) на ваканті посади:

- головного спеціаліста-юрисконсульта;
- головного спеціаліста-бухгалтера відділу фінансово-господарського забезпечення;
- головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.
З посадовими інструкціями та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольскої міської ради у розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.
Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).

Посадові інструкції

 

04.12.2013

Маріупольською міською радою з 03.12.2013 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №47 (1237) від 03.12.2013) на ваканті посади:
- головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді  (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною);
- головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді;
- головного спеціаліста інформаційно-аналітичного відділу управління преси та інформатизації.
Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.
З посадовими інструкціями та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольскої міської ради у розділі «Вакансії».
Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).

Посадова інструкція.

 

03.12.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 03 грудня 2013 року оголошує конкурс на заміщення посади  заступника начальника загального відділу на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 3 років або в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та вільне володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з  відповідними додатками;  дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії   документів   про   освіту;   копію  документа,  який  посвідчує особу; декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за 2012  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобі-гання і протидії корупції";  копію військового  квитка  (для військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

26.11.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 26 листопада 2013 року оголошує конкурс  на заміщення посади  головного спеціаліста  відділу по роботі  зі зверненнями громадян  на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста  не менше 2 років  або в інших сферах управління  не менше 3 років, вільне володіння українською мовою, вміння працювати на комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копії   документів про освіту, декларацію  про  майно, доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2012  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції", копію  документа,  який  посвідчує особу, копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84. Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

18.11.2013

Іллічівська районна адміністрація  Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категоріїі відділу по роботі зі зверненнями громадян.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:
- заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії   документів   про   освіту;  
- декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України «Про засади запобігання і протидії корупції»; 
-  копію  документа,  який  посвідчує особу;
- копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66. Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

18.11.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради з 18.11.2013 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планування видатків.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).


12.11.2013

Управління   праці   та   соціального   захисту   населення    Жовтневого   району Маріупольської міської ради оголошує з 12.11.2013 (газета “Вестник Приазовья”    №44 (1234)  від  12.11.2013    )  конкурс  на  заміщення  вакантної  посади:
- головного   спеціаліста   відділу   з питань праці та соціально-трудових відносин (тимчасова,   на   час відпустки основного працівника для догляду за дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку ) – 1 шт.од. 
Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра,  стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,   вільне володіння українською мовою, знання ПК.
З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.
Особам,  які  бажають  взяти  участь  у  конкурсі,  необхідно  протягом  30
календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:
-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- декларацію про майно, доходи, витрати і  зобов’язання фінансового характеру за  2012  рік  за формою,  передбаченою Законом  України  «Про  засади   запобігання   і протидії корупції» ;
- копію документів про освіту;
- копію документа, який посвідчує особу;
-копію   військового   квитка    (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)            
Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30. Контактний тел. 33-80-52


12.11.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 12 листопада 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу.  
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 3 років,  вміння працювати на комп'ютері та вільне володіння україн-ською  мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнену осо-бову  картку  (форма П-2 ДС) з  відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії   документів   про   освіту; декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового   характеру  за  2012  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції";   копію  документа,  який  посвідчує особу; копію військового   квитка   (для   військовослужбовців    або військовозобов'язаних). 

  Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.


05.11.2013

Управління  праці   та   соціального   захисту   населення    Жовтневого   району Маріупольської міської ради оголошує з 05.11.2013 (газета “ВестникПриазовья”    №43 (1233)  від  05.11.2013    ) конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:
- головного спеціаліста –1 шт.од. 
- головного   спеціаліста   відділу   прийому   громадян   (тимчасова,   на   час
відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку )– 1 шт.од. 
- спеціаліста 1катерії відділу   прийняття   рішень щодо надання соціальної
допомоги та компенсацій – 1 шт.од.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, або базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (для спеціаліста 1 категорії), стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  для спеціаліста 1 категорії — без вимог до стажу, вільне володіння українською мовою, знання ПК.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:
-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- декларацію про майно, доходи, витрати і  зобов’язання фінансового характеру за  2012  рік  за формою,  передбаченою Законом  України  «Про  засади   запобігання   і протидії корупції» ;
- копію документів про освіту; - копію документа, який посвідчує особу;
- копію   військового   квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30.
Контактний тел. 33-80-52

 


05.11.2013

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 05 листопада 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу кадрово - правового відділу (вимоги: повна вища освіта (правознавство, діловодство) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років).

Кандидати повинні бути громадянами України, вміти працювати на комп'ютері і володіти українською мовою.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.


05.11.2013

Главное управление градостроительства и архитектуры Мариупольского городского совета объявляет конкурс на замещение вакантных должностей:

1. Главного специалиста отдела планировки и застройки на период отпуска по уходу за ребенком основных работников в Главном управлении градостроительства и архитектуры горсовета. .
2. Главного специалиста Службы градостроительного кадастра (2 единицы) на постоянной основе.

Основные требования:
- гражданин Украины, полное высшее образование по специальности: «Архитектура», «Архитектура зданий и сооружений», «Промышленно-гражданское строительство», «Геоинформационные системы и технологии», «Геодезия», «Картография», «Землеустройство и кадастр», навыки работы с современными компьютерными геоинформационными технологиями или опыт работы по специальности не менее 3-х лет.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в месячный срок со дня опубликования объявления подать в Главное управление градостроительства и архитектуры (ул.Бахчиванджи,4 каб.18, тел. 37-58-73) документы: заявление, личную карточку ФП – 2ДС, декларацию о доходах за 2012 год, копию диплома об образовании


29.10.2013

Управлінням охорони здоров’я Маріупольської міської ради з 22.10.2013 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади (газета «Работа и обучение в Мариуполе» №41 від 22.10.2013) головного спеціаліста відділу економіки та бухгалтерського обліку управління охорони здоров’я міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи на посаді провідного спеціаліста в органах місцевого самоврядування не менш 1 року або стаж роботи в інших сферах економіки не менш 3 років,  знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні охорони здоров’я міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до управління охорони здоров’я міської ради (пр.Леніна, 70, каб.52, тел.541-742).


29.10.2012

Управлінням охорони здоров’я Маріупольської міської ради з 15.10.2013 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади (газета «Работа и обучение в Мариуполе» №40 від 15.10.2013) головного спеціаліста  відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям управління охорони здоров’я міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи за фахом в сфері охорони здоров’я не менш 3 років, знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні охорони здоров’я міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до управління охорони здоров’я міської ради (пр.Леніна, 70, каб.52, тел.541-742).

 

22.10.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради 22 жовтня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста соціально-економічного відділу та головного спеціаліста з кадрової роботи на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

 16.10.2013

Управління праці та соціального захисту населення Приморського району Маріупольської міської ради 15 жовтня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

- головного спеціаліста з кадрово – правової роботи;

-головного спеціаліста автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій та соціальних виплат;

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової діяльності, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після опублікування  оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Адм. Нахімова, 86 (Приморська районна адміністрація) кімната 4, довідки за телефоном 37 57 44.

 

15.10.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 15.10.2013 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - юрисконсульта.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 ).

 

15.10.2013

«Маріупольською міською радою з 15.10.2013 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №40 (1230) від 15.10.2013) на ваканті посади сектору планово-економічної роботи управління культутри і туризму:

- завідувача сектору-головного бухгалтера;

- головного спеціаліста-економіста.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351)».

Посадові інструкції.

01.10.2013

Маріупольською міською радою з 01.10.2013 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №38 (1228) від 01.10.2013) на ваканті посади:

- головного спеціаліста з кадрової роботи відділу кадрової роботи (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною);

- спеціаліста 2 категорії-юрисконсульта юридичного відділу.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).

Посадові інструкції

01.10.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради з1 жовтня 2013 року  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу правового та кадрового забезпечення.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська,  5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

 

27.09.2013

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 27 вересня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- спеціаліста відділу прийому громадян (вимоги: базова вища освіта (діловодство, правознавство, економіка) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи);

- провідного спеціаліста відділу кадрово - правового відділу (вимоги: повна вища освіта (правознавство, економіка, бухгалтерський облік) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

Кандидати повинні бути громадянами України, вміти працювати на комп'ютері і володіти українською мовою.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

24.09.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 24 вересня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу житлово-комунального господарства.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 3 років,  вміння працювати на комп'ютері і володіння українською  мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

 

17.09.2013

Главное управление градостроительства и архитектуры Мариупольского городского совета объявляет 17.09.2013 конкурс на замещение вакантных должностей:

1. Главного специалиста отдела планировки и застройки   (2 единицы) на период отпуска по уходу за ребенком основных работников в Главном управлении градостроительства и архитектуры горсовета.

2. Главного специалиста Службы градостроительного кадастра (2 единицы) на постоянной основе.

Основные требования:

- гражданин Украины, полное высшее образование по специальности: «Архитектура», «Архитектура зданий и сооружений», «Промышленно-гражданское строительство», «Геоинформационные системы и технологии», «Геодезия», «Картография», «Землеустройство и кадастр» навыки работы с современными компьютерными геоинформационными технологиями или опыт работы по специальности не менее 3-х лет.

3. Специалиста 1 категории отдела планировки и застройки на постоянной основе.

Основные требования:

- гражданин Украины, базовое высшее образование по специальности: «Архитектура», «Архитектура зданий и сооружений», «Промышленно-гражданское строительство» с образовательно-квалификационным уровнем бакалавра.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в месячный срок со дня опубликования объявления подать в Главное управление  градостроительства и архитектуры (ул.Бахчиванджи,4 каб.18, тел. 37-58-73) документы:

- заявление, личную карточку ФП – 2ДС, декларацию о доходах за 2012 год, копию диплома об образовании.

 

10.09.2013

Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради оголошує з 10.09.2013 (газета “Вестник Приазовья” №35 (1225)  від 10.09.2013) конкурс на заміщення  вакантних  посад:

-головного спеціаліста  відділу з питань праці та соціально-трудових відносин (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку )– 1 шт.од.;

- головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та автоматизованої обробки інформації - 1 шт.од.

- головного спеціаліста відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку )– 1 шт.од.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  вільне володіння українською мовою, знання ПК.

З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік за формою,  передбаченою Законом України «Про засади запобігання  і протидії корупції» ;

- копію документів про освіту;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію   військового   квитка    (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30.

Контактний тел. 33-80-52

 

03.09.2013

Департаментом економіки Маріупольської міської ради з 03.09.2013 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №34 (1224) від 03.09.2013) на ваканті посади

- головного спеціаліста відділу підприємств основного кола управління промислової політики та розвитку територій;

- головного спеціаліста відділу підприємств основного кола управління промислової політики та розвитку територій (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- завідувача сектору обробки інформації відділу аналізу та перспективного планування (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);

- головного спеціаліста-бухгалтера сектору з обліку ті фінансової діяльності (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351).

Посадові інструкції

 

27.08.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 27.08.2013 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  соціально-економічного відділу.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00)

 

20.08.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради    оголошує з 20.08.2013 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста - юрисконсульта.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

19.08.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу благоустрою комунального господарства управління розвитку комунальної власності.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська,  5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

13.08.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 13.08.2013 року конкурс на заміщення вакантної посади начальника соціально-економічного відділу.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ:     громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00).

 

 

05.08.2013

Іллічівською районною адміністрацією Маріупольської міської ради з 03.08.2013 оголошено конкурс (газета «Азовский машиностроитель» від 03.08.2013) на заміщення вакантної посади  заступника начальника організаційного відділу.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії документів про освіту;

 - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового  характеру  за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 - копію документа, який посвідчує особу;

 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

 

 

30.07.2013

Жовтнева районна адміністрація міської ради 30 липня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з обліку та фінансово-економічної діяльності.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, вміння працювати на комп'ютері і володіння українською  мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнену осо-бову картку (форма П-2 ДС) з  відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

 

 

29.07.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста виробничо-технічного відділу управління житлово-комунального господарства.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

Дату виходу даного оголошення вважати датою оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

 

 

16.07.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради оголошує з 16.07.2013 року конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста соціально-економічного відділу.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

 

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

09.07.2013

Мариупольский городской совет с 09.07.2013 (газета «Вестник Приазовья» №26 (1216) от 09.07.2013г.) объявляет конкурс на замещение вакантных должностей:

            - главного специалиста департамента административных услуг и обращений граждан;

            - главного специалиста-администратора отдела административного обеспечения департамента административных услуг и обращений граждан (на время отпуска основного работника по уходу за ребенком);

            - специалиста 1 категории отдела административного обеспечения департамента административных услуг и обращений граждан – 3 шт.ед.;

            - специалиста 1 категории отдела пресс-службы управления прессы и информатизации;

            - главного специалиста информационно-аналитического отдела управления прессы и информатизации;

            - специалиста 1 категории информационно-аналитического отдела управления прессы и информатизации;

            - заместителя начальника управления-начальника отдела организационно-методи-ческой работы и охраны культурного наследия управления культуры и туризма.

            Основные требования: гражданство Украины, полное высшее образование, опыт работы и квалификация в соответствии с требованиями должностной инструкции, знание государственного языка, ПК.

            С должностной инструкцией и условиями проведения конкурса можно ознакомиться на сайте Мариупольского городского совета в разделе «Вакансии».

            Дополнительную информацию можно получить в отделе кадровой работы городского совета.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в течение 30 календарных дней со дня опубликования объявления подать документы в отдел  кадровой работы городского совета (пр.Ленина, 70, каб.40, тел.333-351)

Посадові інструкції

 

25.06.2013

Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради оголошує  з 25.06.2013 конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

-головного спеціаліста- юрисконсульта  відділу кадрово-правової роботи –1 шт.од.;

- головного    спеціаліста  відділу  інформаційного    забезпечення      та автоматизованої обробки інформації - 1 шт.од.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на

посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  вільне володіння українською мовою, знання ПК.

  З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

  Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

 -заяву;

 -особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік за формою,  передбаченою Законом України «Про засади запобігання  і протидії корупції» ;

 - копію документів про освіту;

 - копію документа, який посвідчує особу;

 - копію   військового   квитка    (для військовослужбовців або військовозобов’язаних ) 

Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30.

Контактний тел. 33-80-52


 

25.06.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 25 червня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  відділу  з обліку та фінансово-економічної діяльності.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або державній службі  на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, вміння працювати на комп'ютері і володіння українською  мовою.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнену осо-бову  картку  (форма П-2 ДС) з  відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії   документів   про   освіту;
декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2012  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції";   копію  документа, 
який  посвідчує особу; копію військового   квитка   (для   військовослужбовців   або військовозобов'язаних). 

   Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

 

28.05.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 28 травня 2013 року оголошує конкурс на заміщення посади  заступника начальника загального відділу на час відпустки основного працівника.

  Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 3 років або в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з  відповідними додатками;  дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії   документів   про   освіту;   декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за 2012  рік  за  формою, передба-ченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції";  копію  документа,  який  посвідчує особу; копію військового   квитка  (для   військовослужбовців  або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

14.05.2013

Іллічівською районною адміністрацією  Маріупольської міської ради з 27.04.2013 оголошено конкурс (газета «Азовский машиностроитель» від 27.04.2013) на заміщення посади  головного спеціаліста організаційного відділу на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року або в інших сферах управління  не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії   документів   про   освіту;

 - декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України               «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 -  копію  документа,  який  посвідчує особу;

 - копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

07.05.2013

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 07 травня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій (тимчасово на час відпустки по догляду за дитиною віком до 3 років основного працівника).

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном 22-24-43.

 

29.04.2013

Іллічівською районною адміністрацією  Маріупольської міської ради з 27.04.2013 оголошено конкурс (газета «Азовский машиностроитель» від 27.04.2013) на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста організаціонного відділу.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року або в інших сферах управління  не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії   документів   про   освіту;

 - декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України               «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 -  копію  документа,  який  посвідчує особу;

 - копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.


17.04.2013

Мариупольский городской совет с 16.04.2013 (газета «Работа и обучение в Мариуполе» №14 (541) от 16.04.2013г.) объявил конкурс на замещение вакантной должности специалиста 1 категории отдела хозяйственного обеспечения.

Основные требования: гражданство Украины, полное или базовое высшее образование, опыт работы и квалификация в соответствии с требованиями должностной инструкции, знание государственного языка, ПК.

 С должностной инструкцией и условиями проведения конкурса можно ознакомиться на сайте Мариупольского городского совета в разделе «Вакансии».

 Дополнительную информацию можно получить в отделе кадровой работы городского совета.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в течение 30 календарных дней со дня опубликования объявления подать документы в отдел  кадровой работы городского совета (пр.Ленина, 70, каб.40, тел.333-351).

Посадові інструкції

15.04.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради з 15 квітня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста планово-контрольного відділу управління житлово-комунального господарства (одна вакансія, на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення департаменту.
Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

10.04.2013

Іллічівська районна адміністрація  Маріупольської міської ради  з 06.04.2013 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста служби у справах дітей.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року або в інших сферах управління  не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії   документів   про   освіту;

 - декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України               «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 -  копію  документа,  який  посвідчує особу;

 - копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

05.04.2013

Управлінням охорони здоров’я Маріупольської міської ради з 02.04.2013 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади:

-      головного спеціаліста  відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям управління охорони здоров’я міської ради;

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи за фахом в сфері охорони здоров’я не менш 3 років,  знання державної мови, ПК.

З посадовою інструкцією та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольської міської ради у розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні охорони здоров’я міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до управління охорони здоров’я міської ради (пр.Леніна, 70, каб.52, тел.541-742)

Посадові інструкції

28.03.2013

Управління праці та соціального захисту населення Орджонікідзевського району Маріупольської міської ради 28 березня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу кадрово-правової роботи.

Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ: громадянство України, повна вища (правознавство) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді головного спеціаліста не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; медична довідка про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ; письмова згода на проведення спеціальної перевірки; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: пр. Перемоги, 16, кімната 405, довідки за телефоном     22-24-43

27.03.2013

Маріупольською міською радою з 26.03.2013 оголошено конкурс (газета «Работа и обучение в Мариуполе» №11 (538) від 26.03.2013) на заміщення вакантних посад виконавчих органів міської ради:

  - головного спеціаліста відділу зв’язків із громадськістю;

  - спеціаліста 1 категорії-відповідального секретаря адміністративної комісії юридич-ного відділу;

 - заступника начальника управління-начальника відділу організаційно-методичної роботи та охорони культурної спадщини управління культури та туризму.

  Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадових інструкцій,  знання державної мови, ПК.

  З посадовими інструкціями та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольскої міської ради у розділі «Вакансії».

  Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351)

Должностные инструкции

20.03.2013

Главное управление градостроительства и архитектуры Мариупольского городского совета объявляет конкурс с 19.03.2013:

1. На замещение вакантных должностей главного специалиста отдела планировки и застройки (2 единицы) на период отпуска по уходу за ребенком основных работников в Главном управлении градостроительства и архитектуры горсовета.
2. На замещение вакантной должности главного специалиста службы градостроительного кадастра.
Основные требования:
- гражданин Украины, полное высшее образование по специальности: «Архитектура», «Архитектура зданий и сооружений», «Промышленно-гражданское строительство», «Геоинформационные системы и технологии», «Геодезия», «Картография», «Землеустройство и кадастр» навыки работы с современными компьютерными геоинформационными технологиями или опыт работы по специальности не менее 3-х лет.

3. На замещение вакантной должности специалиста 1 категории службы градостроительного кадастра.
Основные требования:
- гражданин Украины, базовое высшее образование по специальности: «Архитектура», «Архитектура зданий и сооружений», «Промышленно-гражданское строительство», «Геоинформационные системы и технологии», «Геодезия», «Картография», «Землеустройство и кадастр» с образовательно-квалификационным уровнем бакалавра.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в месячный срок со дня опубликования объявления подать в Главное управление градостроительства и архитектуры (ул.Бахчиванджи,4 каб.18, тел. 37-58-73) документы:

заявление, личную карточку ФП – 2ДС, декларацию о доходах за 2011 год, копию диплома об образовании

18.03.2013

Іллічівською районною адміністрацією  Маріупольської міської ради з 16.03.2013 оголошено конкурс (газета «Азовский машиностроитель» від 16.03.2013) на заміщення посади  головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року або в інших сферах управління  не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії   документів   про   освіту;

 - декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України    «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 -  копію  документа,  який  посвідчує особу;

 - копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

 

Іллічівською районною адміністрацією  Маріупольської міської ради з 16.03.2013 оголошено конкурс (газета «Азовский машиностроитель» від 16.03.2013) на заміщення вакантної посади  заступника начальника відділу комунального господарства.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі на керівних посадах  не менше 3nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; року або в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії   документів   про   освіту;

 - декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України               «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 -  копію  документа,  який  посвідчує особу;

 - копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

14.03.2013

Мариупольский городской совет с 12.03.2013 (газета «Работа и обучение в Мариуполе» №9 (536) от 12.03.2013г.) объявляет конкурс на замещение вакантных должностей главного специалиста и специалиста 1 категории отдела регистрации юридических и физических лиц.

 Основные требования: гражданство Украины, полное высшее образование, опыт работы и квалификация в соответствии с требованиями должностных инструкций, знание государственного языка, ПК.

 С должностными инструкциями и условиями проведения конкурса можно ознакомиться на сайте Мариупольского городского совета в разделе «Вакансии».

Дополнительную информацию можно получить в отделе кадровой работы городского совета.

Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в течение 30 календарных дней со дня опубликования объявления подать документы в отдел  кадровой работы городского совета (пр.Ленина, 70, каб.40, тел.333-351).

Должностные инструкции

06.03.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради  05 березня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з кадрової роботи на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника.

  Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після     публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ:    громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

 ДОКУМЕНТИ:    особова картка П-2 ДС; копія диплома; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 Додаткову інформацію можна отримати  за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел.: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

05.03.2013

Жовтнева районна адміністрація міської ради 05 березня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 3 років, володіння навичками складання проектно-кошторисної доку-ментації та актів виконаних робіт, вміння працювати на комп'ютері і володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заповнену осо-бову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21, тел. 33-10-84.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

27.02.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради 26.02.2013 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  служби у справах дітей.

 Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ:  громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України
 "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 За додатковою інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

26.02.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 26 лютого 2013 року оголошує конкурс на заміщення посади  провідного спеціаліста  відділу по роботі  зі зверненнями громадян на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

  Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року або в інших сферах управління  не менше 2 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії   документів   про   освіту;   декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  2012  рік  за  формою, передба-ченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції";  копію  документа,  який  посвідчує особу; копію військового  квитка   (для  військовослужбовців  або військово-зобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

  Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення

14.02.2013

Маріупольською міською радою з 12.02.2013 оголошено конкурс (газета «Работа и обучение в Мариуполе» №5 (532) від 12.02.2013) на вакантну посаду спеціаліста 1 категорії- відповідального секретаря адміністративної комісії юридичного відділу міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища юридична освіта, стаж роботи та кваліфікація у відповідності з вимогами посадової інструкції,  знання державної мови, ПК.

 З посадовою інструкцією та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольскої міської ради у розділі «Вакансії».

Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351)

Посадові інструкції

12.02.2013

 Управління праці та соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради оголошує  з 12.02.2013 конкурс  на  заміщення  вакантних  посад:

-головного спеціаліста відділу прийому громадян (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до 3-х років)  - 1 шт.од.;

- головного спеціаліста відділу прийняття рішень щодо надання соціальної допомоги та компенсацій (тимчасова, на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до 3-х років) - 1 шт.од.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років,  вільне володіння українською мовою, знання ПК.

 З основними функціональними обов’язками, розміром та умовами оплати праці, порядком проведення конкурсу можна ознайомитися у відділі кадрово-правової роботи управління.

 Особам, які бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня опублікування об’яви надати до управління документи:

-заяву;

-особову картку форми П2-ДС з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- декларацію про доходи за 2011 рік;

- копію диплома про освіту;

- копію паспорта.

 Адреса: пр. Металургів 35,  кімната № 30.

Контактний тел. 33-80-52


12.02.2013

Жовтнева районна адміністрація  міської ради 12 лютого 2013 року оголошує конкурс на заміщення посади  заступника начальника загального відділу на час відпустки основного працівника.

  Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 3 років або в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з  відповідними додатками;  дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії   документів   про   освіту;   декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за 2012  рік  за  формою, передба-ченою  Законом  України  "Про засади запобігання і протидії корупції";  копію  документа,  який  посвідчує особу; копію військового   квитка  (для   військовослужбовців  або військово-зобов'язаних).

    Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21,  тел. 33-10-84.

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення

04.02.2013

Управлінням охорони здоров’я Маріупольської міської ради з 30.01.2013 оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. головного спеціаліста  відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям управління охорони здоров’я міської ради;
  2. головного спеціаліста  відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям управління охорони здоров’я міської ради.

Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи за фахом в сфері охорони здоров’я не менш 3 років,  знання державної мови, ПК.
З посадовою інструкцією та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольської міської ради у розділі «Вакансії».
Додаткову інформацію можна отримати в управлінні охорони здоров’я міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до управління охорони здоров’я міської ради (пр.Леніна, 70, каб.52, тел.541-742)

Посадові інструкції

15.01.2013

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради 15.01.2013 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  служби у справах дітей.
Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ:   громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання української мови, робота на ПК, стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

ДОКУМЕНТИ:   особова картка П-2 ДС; копія диплома про освіту; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового
 характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копія документа,
 який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов'язаних). 

За додатковою інформацією щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: пр-т Перемоги, 16, кімната № 306, тел: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

15.01.2013

Жовтнева районна адміністрація міської ради 15 січня 2013 року оголошує конкурси на заміщення посад:

- головного спеціаліста сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей;

- провідного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян (на час відпустки для догляду за дитиною працівника).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 2 років (1 року – для провідного спеціаліста) або в інших сферах управління не менше 3 років (2 років - для провідного спеціаліста).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи: заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром
4 х 6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2012 рік за формою, передбаченою Законом України
"Про засади запобігання і протидії корупції", копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: вул. Митрополитська, 39, каб.№21, тел. 33-10-84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення.

14.01.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради з 14.01.2013 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад – провідний спеціаліст відділу з забезпечення в сфері державних закупівель та договірних відношень управління розвитку комунальної власності (одна вакансія), головний спеціаліст планово-контрольного відділу управління житлово-комунального господарства (одна вакансія, на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення (кабінет № 205).

Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення Департаменту (м. Маріуполь,вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).

 

10.01.2013

Маріупольською міською радою з 08.01.2013 оголошено конкурс (газета «Вестник Приазовья» №1 від 08.01.2013) на вакантні посади виконавчих органів міської ради:

  - головного спеціаліста відділу зв’язків із громадськістю;

  - заступника начальника управління-начальника відділу організаційно-методичної роботи та охорони культурної спадщини управління культури та туризму;

  - завідувача сектору-головного бухгалтера сектору планово-економічної роботи управління культури та туризму;

  - головного спеціаліста-економіста сектору планово-економічної роботи управління культури та туризму;

 - головного спеціаліста-юрисконсульта відділу організаційно-методичної роботи та охорони культурної спадщини управління культури та туризму.

  Основні вимоги: громадянство України, повна вища освіта,;знання державної мови, ПК.

 З посадовими інструкціями та умовами проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Маріупольскої міської ради у розділі «Вакансії».

  Додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи міської ради.

Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення надати документи до відділу кадрової роботи міської ради (пр.Леніна, 70, каб.40, тел.333-351)

Посадові інструкції

 

03.01.2013

Іллічівською районною адміністрацією  Маріупольської міської ради з 29.12.2012 оголошено конкурс (газета «Азовский машиностроитель» від 29.12.2012) на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста-секретаря спостережної комісії відділу кадрово-правової роботи.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  чи на державній службі  не менше 1 року або в інших сферах управління  не менше 3 років, вміння працювати на комп'ютері та володіння українською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають конкурсній комісії такі документи:

 - заповнену особову  картку  (форма П-2 ДС)  з   відповідними додатками;

 - дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 - копії   документів   про   освіту; nbsp;nbsp;

 - декларацію   про   майно,   доходи,  витрати  і  зобов'язання фінансового  характеру  за  минулий  рік  за  формою, передбаченою  Законом  України               «Про засади запобігання і протидії корупції»;

 -  копію  документа,  який  посвідчує особу;

 - копію військового   квитка   (для   військовослужбовців  або військовозобов'язаних).

Додаткову інформацію щодо функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: пр.Металургів, 193, каб.№ 515,  тел. 47-60-66.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з  дати публікації оголошення.

Финансовое управление Мариупольского городского совета с 03.01.2013 объявляет конкурс на замещение вакантных должностей:

 - главный специалист отдела прогнозирования и анализа доходов (на период отпуска основного работника по уходу за ребенком до достижения им 3-х летнего возраста ).

 - специалист 1-категории отдела бюджетной политики.

 Основные требования: гражданин Украины, высшее специальное образование, опыт работы по специальности и квалификация в соответствии с требованиями должностных инструкций (прилагаются), знание государственного языка.

 Лицам, желающим принять участие в конкурсе, необходимо в течение 30 календарных дней подать в финансовое управление следующие документы: заявление, личную карточку формы П2-ДС, декларацию о доходах, затратах и обязательствах финансового характера за 2012 год, копии документов: диплома об образовании, паспорта, идентификационного номера, военного билета, трудовой книжки.

По вопросу участия в конкурсе обращаться в финансовое управление городского совета по адресу: 87500, пр. Ленина, 70, кабинет 71, тел. 54-17-48.

 

02.01.2013

Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради 2 січня 2013 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення (одна вакансія).
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи та кваліфікація відповідно до вимог посадових інструкцій, знання державної мови, ПК.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділом правового та кадрового забезпечення (кабінет № 205).
Особам, які мають намір прийняти участь у конкурсі, необхідно протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про проведення конкурсу подати документи в відділ правового та кадрового забезпечення Департаменту (м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 5, кабінет № 205, т. 40-47-12).


 

Распечатать