Оперативные совещания

Обращения граждан

Фотогалерея

Голосование

Поддерживаете ли Вы идею выдачи медальонов новорожденным мариупольцам «Народженому в Маріуполі»?

поддерживаю
не поддерживаю
Какой вариант медальона Вы считаете наиболее подходящим?

ГУВД г.Мариуполя

Если Вы стали жертвой преступления, незамедлительно звоните в милицию
- Жовтневый РОВД 33-30-53
- Ильичевский РОВД 38-43-23
- Ордж-ский. РОВД 22-11-12
- Приморский РОВД 37-40-02
Государственный реестр избирателей

2012 год

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у відділах апарату міської ради

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у Маріупольській міській раді та її структурних підрозділах

21.02.2012

Мариупольский городской совет объявляет с 21.02.2012 конкурс на замещение вакантных должностей главного специалиста отдела планировки и застройки  (2 единицы) на период отпуска по уходу за ребенком основных работников в Главном управлении градостроительства и архитектуры горсовета:    

Основные требования:

  Гражданин Украины,  полное высшее образование по специальности: архитектура, промышленно-гражданское строительство опыт работы по специальности не менее 3-х лет.
Лицам, желающим принять участие в конкурсе,  необходимо в месячный срок со дня опубликования объявления подать в Главное управление   градостроительства и архитектуры (ул.Бахчиванджи,4 каб.18, тел. 37-58-73) документы:

  • заявление, личную карточку Ф П – 2ДС, декларацию о доходах за 2011 год, копию диплома об образовании

17.02.2012

Управління праці та соціального захисту Приморського району Мариупольської міської ради оголосило конкурс (газета «Надо» №6 від 17.02.2012 ) на заміщення вакантних посад - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян (тимчасова, на період відпустки основного працівника), головного спеціаліста сектору прийому  відділу грошових виплат і компенсацій (тимчасова, на період відпустки основного працівника). Документи на конкурс приймаються в 30 денний термін після публікації оголошення в прессі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта (магістр, спеціаліст), знання української мови, работа на ПК, досвід роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посадах спеціаліста не менш 3 років або стаж роботи за фахом  в інших сферах не менш 5 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2011 рік, копія диплома про освіту, медична довідка.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: м. Маріуполь, пр.Ад. Нахімова, 86, каб. № 4, довідки за тел. 37-57- 44  ( з 8.00 до 17.00).

10.02.2012

Управління праці та соціального захисту Приморського району Мариупольської міської ради оголосило конкурс (газета «Надо» №5  від10.02.2012 ) на заміщення вакантних посад - головного спеціаліста з кадрово – правової роботи,  головного спеціаліста сектору автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням пенсій та соціальних виплат відділу грошових виплат і компенсацій. Документи на конкурс приймаються в 30 денний термін після публікації оголошення в прессі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

 ВИМОГИ: громадянство України, повна вища освіта (магістр, спеціаліст), знання української мови, работа на ПК, досвід роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посадах спеціаліста не менш 3 років або стаж роботи за фахом  в інших сферах не менш 5 років.

ДОКУМЕНТИ: особова картка П-2ДС, декларація про доходи за 2011 рік, копія диплома про освіту, медична довідка.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки та умови оплати праці надається за адресою: м. Маріуполь, пр.Ад. Нахімова, 86, каб. № 4, довідки за тел. 37-57- 44 ( з 8.00 до 17.00).

10.01.2012

Орджонікідзевська районна адміністрація Маріупольської міської ради
10 січня 2012 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунального господарства.
Документи на конкурс приймаються в 30-денний термін після  публікації оголошення в пресі та на веб-сайті Маріупольської міської ради.

ВИМОГИ:     громадянство України, повна вища відповідна освіта (магістр, спеціаліст), знання української мови, робота на ПК, досвід роботи в житлово-комунальній сфері 3 роки або стаж роботи державним службовцем на посаді провідного спеціаліста 1 рік.

ДОКУМЕНТИ:         особиста картка П2ДС,
декларація про доходи за 2011 рік
копія диплома про освіту

ЗВЕРТАТИСЯ: пр. Перемоги, 16, кімната № 306

Довідки по телефону: 22-12-59 (з 8.00  до 17.00 )

 

 justifynbsp; особиста картка П2ДС,
Распечатать